Taneční obor

Tanec okem fotografa

Výstava fotografií Petra Kozelka z choreografií tanečního oboru. 1. listopadu - 17. prosince 2018 Galerie pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanambourrée 2018

Taneční obor opět zavítal do města rododendronů na celostátní festival scénického tance.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 12 )

Výměnný workshop TO a VO

Návrhy kostýmů pro Labutí jezero přímo z rukou tanečníků, návrhy pozadí pro plakát a zachycení pohybu.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 26 )

Okresní přehlídka

Naši žáci na okresní přehlídce tanečních oborů ZUŠ v Klášterci nad Ohří.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 15 )

Warning: Division by zero in /www/zus-kadan.cz/zus-kadan.cz/vlozit/strana_foto.php on line 67

Krajská taneční přehlídka

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem. II. stupeň a jejich choreografie Pod kapucí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 18 )

Timeless

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Jáma a kyvadlo

Společné představení tanečního a literárně-dramatického oboru v podání nejstarších žáků.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

SIRAEX 2017

Taneční obor započal nový školní rok vystoupením na festivalu SIRAEX v Klášterci nad Ohří a svou choreografií obohatil večer neprofesionálních tanečních souborů.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 30 )

HLEDÁME NOVÉ TANEČNÍKY

Taneční obor vyhlašuje zápis pro nové žáky a žákyně do nového školního roku 2017/2018.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 2 )

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
/ 19. 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
/ 9. 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
/ 25. 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.