Výtvarný obor

S nejmenšími na výstavě Půlka krajiny je nebe v Galerii Josefa Lieslera

Také s žáčky přípravného studia jsme navštívili výstavu Půlka krajiny je nebe. Nejprve jsme si prošli vystavená díla skrze komentovanou prohlídku, poté jsme v rámci výtvarného workshopu vytvářeli vlastní práce inspirované autorčinými artefakty. Téma dílny bylo „V mlze“.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

Na výstavě Půlka krajiny je nebe v Galerii Josefa Lieslera

S žáky 2. a 3. ročníku jsme navštívili výstavu Půlka krajiny je nebe v GJL. Žáci se seznámili s vystavenými díly Markéty Váradiové skrze komentovanou prohlídku a výtvarný workshop na téma Geometrická krajina.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 48 )

Duté, zubaté a zářivé

Ve večerních čtvrtečních hodinách se v učebně Výtvarky rozsvítily zubaté tváře minidýní přímo pod šikovnými rukami žáků 3.ročníku.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 6 )

Podzimní čas ve Výtvarce

Ochutnávka výběru žákovských prací, které vznikaly v hodinách VO na společné téma Podzimní čas. Více uvidíte v rámci výstavy, která právě probíhá v prostorách školy.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 41 )

Moje největší radost

I letos jsme se s žáky VO zapojili do mezinárodní literární a výtvarné soutěže o cenu Jiřího Šedého na téma Moje největší radost. Žáci výtvarně ztvárňovali maminku, čas trávený s rodinou, dárky, Vánoce, svíčkovou k obědu, domácí mazlíčky, přírodu, tanec, aj.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 28 )

Kulturní odpoledne s žáky 1. ročníku VO

Společně s žáčky 1. ročníku VO jsme navštívili aktuální výstavu Sutnarka v Galerii Josefa Lieslera. Výstavu jsme si prošli skrze komentovanou prohlídku. A co nás nejvíc bavilo? Možnost si všechno vlastnoručně osahat a s vystavenými kousky si pohrát!

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 18 )

Výstava Město ve městě

Výstava žáků VO Město ve Městě na Studentském náměstí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 13 )

Sochařské sympozium

I. ročník sochařského sympozia pod vedením p. uč. MgA. Štěpána Bílka, 10. - 14. července 2017, zahrady Františkánského kláštera

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 55 )

MŠ v ZUŠ

Děti z kadaňských mateřských školek při práci v ateliéru Výtvarného oboru. Každý žáček si odnesl svou „mršku zubatou“.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 30 )

S žáčky VO v Galerii Josefa Lieslera

Opět jsme s žáky VO zavítali do Galerie Josefa Lieslera. Protentokrát jsme si výstavu Obrazy od Josefa Synka prohlédli skrz komentovanou prohlídku, která završila tematickou výtvarnou dílnou.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

TŘÍKRÁLOVÉ SETKÁNÍ
/ 3. 2018 v 15:10

Pátek 5. 1. 2018 15:30-16:30 koncert našich učitelů v kostele Povýšení sv. Kříže na Mírovém náměstí v Kadani

PF 2018
/ 20. 2017 v 14:27

ŘEDITELSKÉ VOLNO
/ 13. 2017 v 07:25

Pátek 22. prosince 2017 je vyhlášeno ředitelské volno.