Společná fotogalerie

ŠKOLA a ZUŠ

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 2 )

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 2 )

PROSTOR-POHYB-BARVY

Zajímavý happening výtvarného a tanečního oboru, kdy výtvarníci byli tanečníky a tanečníci výtvarníky a společně tvořili obraz se konal v pátek 16. 6. 2017 na Studentském náměstí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 5 )

Umělecký piknik

Celou fotogalerii našeho nedělního, pohodového uměleckého pikniku najdete na našich facebookových stránkách. (odkaz v příspěvku Umělecký piknik) Za fotografie děkujeme paní učitelce Báře Prokešové.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 20 )

ZUŠ OPEN 2017

Celostátní happening na podporu základního uměleckého vzdělávání. 30. 5. 2017. Více fotografií najdete na facebookové stránce školy.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 11 )

DOBRODRUŽSTVÍ S UMĚNÍM

Tak jako každý rok jsme si užili v úterý 2. 5. 2017 dobrodružné, veselé a tvořivé dopoledne s předškoláčky našich mateřských škol z Kadaně.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 118 )

42. ročník VÝMĚNNÉHO KONCERTU se ZUŠ Klášterec nad Ohří

26. dubna 2017 se konal v renesančním sále kláštereckého zámku 42.ročník společného koncertu ZUŠ Klášterec nad Ohří a ZUŠ KS Kadaň.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 99 )

Klášterní refektář

Společná výuka smyčcového souboru Berry Strings a žáků výtvarného oboru

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Hudební koutek a výstava výtvarného oboru 28. březen 2017

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 31 )

Výlet do divadla Minor

Společný výlet do divadla Minor a do Národního zemědělského muzea.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 9 )

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
/ 19. 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
/ 9. 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
/ 25. 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.