Zimní výlet do Prahy

Po / 24. únor 2017 v 10:56

9. 2. jsme opět po roce zavítali do pražského divadla Minor na krásné a vtipné představení O klukovi, který neuměl zlobit. Inscenace nám poodkryla průběh vzniku divadelního představení a seznámila nás s různými divadelními žánry. Divadlo nás nezklamalo, a stejně jako loni, byli všichni z představení nadšeni. Druhá část výletu patřila návštěvě Národního zemědělského muzea a jeho expozicí Laboratoř ticha, Myslivost, Rybářství a "recykLES"- příběhy lesních světů, kde byly děti vtaženy do útrob bájného stromu a mohly si vyzkoušet ruční výrobu papíru. Výlet za kulturou do hlavního města se jednoduše povedl na jedničku!

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Po / 2. únor 2018 v 14:19

Žákovský koncert se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 od 17:00 v prostorách kostela Stětí sv. Jana Křtitele

JÁMA A KYVADLO a vzpomínka na Mladou Smetanovu Litomyšl
Po / 25. únor 2018 v 13:50

Literárně-dramatický a taneční obor představil své pojetí inscenace A. E. Poa Jáma a kyvadlo na známém mezinárodním uměleckém festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Kadaňská repríza tohoto představení se koná v pondělí 12. listopadu 2018 v KZ Orfeu od 17:00

TANEC OKEM FOTOGRAFA
Po / 25. únor 2018 v 14:12

Výstava fotografií s názvem TANEC OKEM FOTOGRAFA Vás provede představeními, mezioborovými projekty a přehlídkami tanečního oboru, který na naší škole vede paní učitelka Karolína Hadrávková, DiS. Výstava proběhne v Galerii pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani od 1. listopadu do 17. prosince 2018.