Zimní výlet do Prahy

Po / 24. únor 2017 v 10:56

9. 2. jsme opět po roce zavítali do pražského divadla Minor na krásné a vtipné představení O klukovi, který neuměl zlobit. Inscenace nám poodkryla průběh vzniku divadelního představení a seznámila nás s různými divadelními žánry. Divadlo nás nezklamalo, a stejně jako loni, byli všichni z představení nadšeni. Druhá část výletu patřila návštěvě Národního zemědělského muzea a jeho expozicí Laboratoř ticha, Myslivost, Rybářství a "recykLES"- příběhy lesních světů, kde byly děti vtaženy do útrob bájného stromu a mohly si vyzkoušet ruční výrobu papíru. Výlet za kulturou do hlavního města se jednoduše povedl na jedničku!

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Po / 5. únor 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
Po / 5. únor 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
Po / 4. únor 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)