KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE

So / 29. brezen 2017 v 14:40

Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance

25. 3. 2017. Ústí n/L

Naši tanečníci si na této tradiční přehlídce letos vytančili tato ocenění:

Svět barev (2. ročník) Ocenění za připravenost skupiny.

Bláznivý valčík (3. + 4. ročník) Ocenění za udržení atmosféry.

Mezi stránkami (5. + 6. ročník) Ocenění za výběr tématu a nápaditost.

GRATULUJEME! :-)

Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance Ústí nad Labem 25. 03. 2017

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
So / 31. brezen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
So / 30. brezen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
So / 30. brezen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley