UMĚLECKÉ KURZY

út / 4. duben 2017 v 09:43

V letošním školním roce na termín hlavních prázdnin připravujeme následující umělecké kurzy v cyklu "MLADÍ MLADÝM", které se budou odehrávat ve stejný termín 10.-14. července 2017.

II. ROČNÍK KLAVÍRNÍCH KURZŮ

Po úspěšném I. ročníku s velmi příjemnou až rodinnou atmosférou se těšíme na letošní II. ročník :-)

Kurzy budou probíhat ve stejném konceptu jako loňský rok. Pondělí- středa mají kurzisté dopolední či odpolední hodiny s lektory a prostor na cvičení, ve čtvrtek bude společný den (podnikneme výlet, či si den užijeme podle přání kurzistů) a v pátek bude na plánu v dopoledních hodinách společná velká přehrávka či dodatečné lekce s lektory a odpoledne se společně rozloučíme na koncertě účastníků kurzů. Kurzy doplní večerní koncerty lektorů v pondělí - středu. Koncerty se konají v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. A kdo že bude letošními lektory? Opět se můžete těšit na Kolomana Zachara, Marušku Al-Ashhabovou, Lenku Korbelovou a jako posilu a genderové vyvážení přivítáme letos nově Mateje Olejára.

Účastníkům kurzu je zajištěna strava (snídaně a teplý oběd), stravu si ale účastníci hradí sami. V případě potřeby je možné zajistit i ubytování, které si také účastníci hradí sami.

Cena kurzů je pro aktivního účastníka 1500,- pro pasivního účastníka 1000,- a pro pedagoga v rámci DVPP 1000,-

Přihlášky zasílejte na adresu stasinka.zusksk@gmail.com do 30. června 2017.

Další bližší informace k sochařskému sympoziu Kamenné tváře I. doplníme v dohledné době :-)

Termíny školních akcí - hra na klavír
út / 23. duben 2018 v 20:07

Milí rodiče,

pro přehled si pročtěte termíny školních akcí. Týká se převážně žáků klavírního oddělení.

Slavnostní vyhodnocení školní přehlídky - 1. část
út / 13. duben 2018 v 13:12

První část slavnostního vyhodnocení školní přehlídky "Slavík a Klementýnka" proběhne ve středu 18. dubna 2018 od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Pozvánka na koncert žáků klavírního oddělení
út / 11. duben 2018 v 22:06

Koncert žáků klavírního oddělení, 15. května 2018  v 18:00 v hudebním koutku.