Mezinárodní den tance 2017

So / 1. květen 2017 v 18:30

29. 4. jsme oslavili Mezinárodní den tance s Českou televizí na náměstí Václava Havla. Navštívili jsme baletní dílnu, v níž vystoupili s ukázkou z Labutího jezera sólisté Národního divadla Nikola Márová a Michal Štípa a vyzkoušeli si roli kostýmního návrháře. Tanečnice Nataša Novotná nás poté vtáhla do hodiny contemporary a připravila tak naše těla na hlavní program odpoledne. Tím byl taneční flashmob, k němuž letos vytvořil choreografii Jan Kodet a živě ho doprovodila česká electroswingová kapela Mydy Rabycad. A jelikož těsně před začátkem flashmobu začalo pršet, byl to skutečný tanec mezi kapkami deště, který jsme si opravdu užili!

Mezinárodní den tance 2017

II. stupeň tanečního oboru na oslavách tance v Praze.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
So / 31. květen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
So / 30. květen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
So / 30. květen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley