POZVÁNKA NA KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

út / 10. květen 2017 v 21:55

Vážení rodiče a milí žáci Literárně-dramatický obor Vás srdečně zve na své květnové premiéry!
21. května 2017 se od 13:00 odehraje na Studentském náměstí v Kadani přehlídka LDO NA DRUHOU literárně-dramatického oboru naší ZUŠ KS Kadaň a ZUŠ Louny. Co vše se může skrývat v textu dětských knížek? Žáci dvou základních uměleckých škol našli společnou cestu a společný jazyk k vytvoření krátkých divadelních scének. V případě nepřízně počasí se představení odehraje v prostách naší školy.
24. května 2017, se Vám od 17:00 v KZ ORFEUM v autorském představení NEBE, PEKLO, RÁJ představí divadelní skupina našich žáků, která si říká Pod proudem.
Nebe, peklo, ráj,
kam Tě duše daj,
do nebíčka, do peklíčka,
tam Tě uchovaj.
Aneb.
Známá dětská hra očima teenagerů.
TĚŠÍME SE NA VÁS

KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
út / 31. květen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
út / 30. květen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
út / 30. květen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley