POZVÁNKA NA KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

út / 10. květen 2017 v 21:55

Vážení rodiče a milí žáci Literárně-dramatický obor Vás srdečně zve na své květnové premiéry!
21. května 2017 se od 13:00 odehraje na Studentském náměstí v Kadani přehlídka LDO NA DRUHOU literárně-dramatického oboru naší ZUŠ KS Kadaň a ZUŠ Louny. Co vše se může skrývat v textu dětských knížek? Žáci dvou základních uměleckých škol našli společnou cestu a společný jazyk k vytvoření krátkých divadelních scének. V případě nepřízně počasí se představení odehraje v prostách naší školy.
24. května 2017, se Vám od 17:00 v KZ ORFEUM v autorském představení NEBE, PEKLO, RÁJ představí divadelní skupina našich žáků, která si říká Pod proudem.
Nebe, peklo, ráj,
kam Tě duše daj,
do nebíčka, do peklíčka,
tam Tě uchovaj.
Aneb.
Známá dětská hra očima teenagerů.
TĚŠÍME SE NA VÁS

KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 5. květen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
út / 5. květen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
út / 4. květen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)