ZUŠ OPEN 2017

Po / 11. květen 2017 v 11:09

Co je to ZUŠ Open?

Celostátní happening základních uměleckých škol (ZUŠ) ve veřejném prostoru.

• Základní umělecké školy představí svůj program v rámci jednoho společného dne v úterý 30. května 2017.
  • Program pro širokou veřejnost po celé České republice.
  • Hudba, tanec, divadlo, výstavy v podání malých umělců v malých i velkých městech.
  • Den oslav, sdílené radosti a respektu k unikátnímu systému základního uměleckého vzdělávání.
  • Prostor pro setkání žáků, pedagogů, rodičů a všech, kteří mají zájem o umění a kultivaci nejmladší generace.

Cíle ZUŠ Open

Zviditelnění práce a aktivit ZUŠ v rámci celorepublikové mediální kampaně.

• Prezentovat celou šíři umění a života uměleckých škol mimo obvyklý rámec a prostory škol.
  • Zapojit v jeden den do spolupráce co nejvíce uměleckých škol a podpořit jejich vzájemnou komunikaci v rámci regionu.
  • Posílit respekt základních uměleckých škol.

Vize

„Abychom mohli upevnit, zviditelnit a podpořit základní umělecké školy v České republice, musíme pracovat společně.“

MY OSLAVUJEME 30.5. 2017 NA STUDENTSKÉM NÁMĚSTÍ V KADANI. Náš program na tento den, na který Vás všechny srdečně zveme, je následující:

10:00 Bohuslav Martinů – OTVÍRÁNÍ STUDÁNEK (v představení vystupují žáci hudebního a tanečního oboru, mluveným slovem provádí Jan Milota, povídání na téma „voda“ si připravili žáci 2. ZŠ Rudolfa Koblice Kadaň)

11:00 představení literárně-dramatického oboru NEBE, PEKLO, RÁJ (známá dětská hra očima teenagerů)

14:00 ODPOLEDNÍ MATINÉ (žáci hudebního oboru se představí sólovou či komorní hrou)

15:30 ZÁVĚREČNÝ KONCERT (žáci hudebního oboru se představí v komorních souborech – Nobile, Mandarinky a Berry Strings, v orchestru a v pěveckém sboru Favilla)

PŘIPOJTE SE S NÁMI K CELOSTÁTNÍ PODPOŘE ZÁKLADNÍHO UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ :-)

Těšíme se na Vás!

V případě nepřízně počasí se dopolední blok ruší a odpolední blok se odehraje v prostorách KZ ORFEUM.

ZUŠ OPEN 2017

Celostátní happening na podporu základního uměleckého vzdělávání. 30. 5. 2017. Více fotografií najdete na facebookové stránce školy.

Po / 31. květen 2023 v 12:39

Po / 18. květen 2023 v 13:32