Tanambourrée 2017

Pá / 7. červen 2017 v 11:15

I letos se žáci tanečního oboru zúčastnili celostátního festivalu scénického tance ve Varnsdorfu, tentokrát s podtitulem Propletanice. Užili jsme si tak čtyři dny tanečního svátku. A co víc, protančené dny doprovázelo hřejivé slunce. Program byl jako vždy bohatý a nedal nám odpočinout. Čtvrteční odpoledne patřilo souborům a jejich choreografiím. My jsme letos přivezly na varnsdorfská divadelní prkna choreografii Mezi stránkami a Lumos nox. Od pátku pak tanečníci navštěvovali tvořivé dílny, z nichž vzešli krátké, ale krásné choreografie zasazené a prezentované v exteriérech města.  Opět jsme se utvrdili v tom, jak je důležité, podnětné a inspirativní vidět a spolupracovat s tanečníky z jiných souborů a současně utužovat ten náš vlastní. Už teď se těšíme na další ročník!

Tanambourrée 2017

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Pá / 31. červen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Pá / 30. červen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Pá / 30. červen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley