Tanambourrée 2017

Pá / 7. červen 2017 v 11:15

I letos se žáci tanečního oboru zúčastnili celostátního festivalu scénického tance ve Varnsdorfu, tentokrát s podtitulem Propletanice. Užili jsme si tak čtyři dny tanečního svátku. A co víc, protančené dny doprovázelo hřejivé slunce. Program byl jako vždy bohatý a nedal nám odpočinout. Čtvrteční odpoledne patřilo souborům a jejich choreografiím. My jsme letos přivezly na varnsdorfská divadelní prkna choreografii Mezi stránkami a Lumos nox. Od pátku pak tanečníci navštěvovali tvořivé dílny, z nichž vzešli krátké, ale krásné choreografie zasazené a prezentované v exteriérech města.  Opět jsme se utvrdili v tom, jak je důležité, podnětné a inspirativní vidět a spolupracovat s tanečníky z jiných souborů a současně utužovat ten náš vlastní. Už teď se těšíme na další ročník!

Tanambourrée 2017

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Pá / 19. červen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Pá / 9. červen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Pá / 25. červen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.