ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU

So / 11. červen 2017 v 15:28

Tradiční závěrečné představení žáků tanečního oboru se konalo v pondělí 19. června v 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Večerem mile prováděli žáci literárně-dramatického oboru. Tanečníci předvedli své choreografie, které byli letos úspěšné na přehlídkách scénického tance a které pro žáky a společně s nimi tvoří paní učitelka Karolína Hadrávková. Premiéru na velkém jevišti si užili tanečníci z přípravného studia za klavírního doprovodu p.uč. Jeleny Barannikové. V rámci závěrečného představení ukončila II. stupěn základního studia naše letošní absolventka Marie Pavelková. Závěr tanečního večera patřil tanečnímu zpracování kantáty Bohuslava Martinů Otvírání studánek.

Večer fotodokumentoval pan Petr Kozelek, celou fotogalerii najdete na jeho stránkách: https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3249252 Děkujeme za zpracování.

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
So / 19. červen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
So / 9. červen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
So / 25. červen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.