ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU

So / 11. červen 2017 v 15:28

Tradiční závěrečné představení žáků tanečního oboru se konalo v pondělí 19. června v 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Večerem mile prováděli žáci literárně-dramatického oboru. Tanečníci předvedli své choreografie, které byli letos úspěšné na přehlídkách scénického tance a které pro žáky a společně s nimi tvoří paní učitelka Karolína Hadrávková. Premiéru na velkém jevišti si užili tanečníci z přípravného studia za klavírního doprovodu p.uč. Jeleny Barannikové. V rámci závěrečného představení ukončila II. stupěn základního studia naše letošní absolventka Marie Pavelková. Závěr tanečního večera patřil tanečnímu zpracování kantáty Bohuslava Martinů Otvírání studánek.

Večer fotodokumentoval pan Petr Kozelek, celou fotogalerii najdete na jeho stránkách: https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3249252 Děkujeme za zpracování.

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
So / 5. červen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
So / 5. červen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
So / 4. červen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)