ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU

So / 11. červen 2017 v 15:28

Tradiční závěrečné představení žáků tanečního oboru se konalo v pondělí 19. června v 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Večerem mile prováděli žáci literárně-dramatického oboru. Tanečníci předvedli své choreografie, které byli letos úspěšné na přehlídkách scénického tance a které pro žáky a společně s nimi tvoří paní učitelka Karolína Hadrávková. Premiéru na velkém jevišti si užili tanečníci z přípravného studia za klavírního doprovodu p.uč. Jeleny Barannikové. V rámci závěrečného představení ukončila II. stupěn základního studia naše letošní absolventka Marie Pavelková. Závěr tanečního večera patřil tanečnímu zpracování kantáty Bohuslava Martinů Otvírání studánek.

Večer fotodokumentoval pan Petr Kozelek, celou fotogalerii najdete na jeho stránkách: https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3249252 Děkujeme za zpracování.

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
So / 31. červen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
So / 30. červen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
So / 30. červen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley