Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Pá / 5. červen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
Pá / 5. červen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
Pá / 4. červen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)