Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Pá / 2. červen 2018 v 14:19

Žákovský koncert se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 od 17:00 v prostorách kostela Stětí sv. Jana Křtitele

JÁMA A KYVADLO a vzpomínka na Mladou Smetanovu Litomyšl
Pá / 25. červen 2018 v 13:50

Literárně-dramatický a taneční obor představil své pojetí inscenace A. E. Poa Jáma a kyvadlo na známém mezinárodním uměleckém festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Kadaňská repríza tohoto představení se koná v pondělí 12. listopadu 2018 v KZ Orfeu od 17:00

TANEC OKEM FOTOGRAFA
Pá / 25. červen 2018 v 14:12

Výstava fotografií s názvem TANEC OKEM FOTOGRAFA Vás provede představeními, mezioborovými projekty a přehlídkami tanečního oboru, který na naší škole vede paní učitelka Karolína Hadrávková, DiS. Výstava proběhne v Galerii pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani od 1. listopadu do 17. prosince 2018.