Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Pá / 31. červen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Pá / 30. červen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Pá / 30. červen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley