Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Pá / 15. červen 2020 v 10:03

Žákovský koncert se koná ve středu 22. ledna od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU - 6.1.2020
Pá / 6. červen 2020 v 12:14

Dne 6. 1. 2020 je zrušena výuka literárně-dramatického oboru pod vedením paní učitelky T. Bergmanové, výuka pod vedením pana učitele M.Metlického probíhá se změnou vzhledem k akci Tříkrálová sbírka. Děkujeme za pochopení.

TŘÍKRÁLOVÉ SETKÁNÍ
Pá / 6. červen 2020 v 12:24

Tříkrálové setkání se koná v pondělí 6. ledna 2020 od 15:00 so 17:00 na Mírovém náměstí v Kadani.