Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Pá / 19. červen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Pá / 9. červen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Pá / 25. červen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.