POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI II. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ V CYKLU

Pá / 10. červenec 2017 v 11:46

Rok se s rokem sešel a II. ročník klavírních kurzů v cyklu "Mladí mladým" je opět před námi. Tak jako loni se i letos můžete těšit na tři skvělé klavírní recitály. Ten první pondělní bude patřit Marii Al-Ashhabové. Během večera zazní program, kterým Maruška naváže na ten loňský recitál. Těšte se na Beethovenovu Appassionatu, Chopinovu Baladu tentokrát f moll a další skvělá díla klavírní literatury. Úterní recitál  bude patřit Lence Korbelové, která se nám letos představí pouze v sólových skladbách pro klavír. Středečním koncertem uzavře lektorské recitály Koloman Zachar a jeho hosté, kterými jsou Barbora Prokešová, Pavel Valvoda a Tomáš Polena. Koncerty se konají v pondělí 10. července, v úterý 11. července a ve středu 12. července vždy od 18:00. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Pokud Vás naši mladí klavíristé zajímají, více se o nich dozvíte z příspěvku v sekci MLADÍ MLADÝM http://www.zus-kadan.cz/prispevek/126/ii-rocnik-klavirnich-kurzu-v-cyklu-mladi-mladym
Přijďte, těšíme se na Vás!

ZAHAJOVACÍ KONCERT UČITELŮ
Pá / 8. červenec 2018 v 11:30

Zahajovací koncert učitelů se koná ve středu 17. října od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

VERNISÁŽ NÁVRATY DO KRAJINY
Pá / 2. červenec 2018 v 11:24

Vernisáž v rámci letního kurzu výtvarného plenéru se koná v pátek 5. října 2018 od 17:00 v prostorách školy.

VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ
Pá / 18. červenec 2018 v 11:21

Od 16. ŘÍJNA 2018 připravujeme VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ. Kurz bude probíhat vždy v úterý v prostorách školy a povede ho paní Mgr. Václava Štěpánová.