SEMINÁŘ FIGURÁLNÍ KRESBY

St / 9. říjen 2017 v 20:53

Z DŮVODU NÍZKÉHO POČTU ZÁJEMCŮ SE KURZY RUŠÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vážení výtvarníci,

srdečně Vás zveme na akreditované semináře Figurální kresby s MgA. Pavlínou Janou Lörinczovou - akreditace semináře MŠMT č.j. 32828/2016-1-1030

Termíny konání: 28. 10. 2017  / 18. 11. 2017 / 16. 12. 2017 / soboty / 9 - 18 hodin

Místo konání: ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň

Lektor: MgA. Pavlína Jana Lörinczová

Kurzovné: 900 korun / seminář

V případě absolvování všech tří kurzů sleva: 2 100 korun

Přihlášky zasílejte na email stasinka.zusksk@gmail.com

Anotace:

Tři jednodenní semináře je možné absolvovat buď samostatně, nebo jako volně navazující cyklus. Všechny semináře budou zaměřeny na techniku figurální kresby, výuka  bude probíhat podle živého modelu pod stálým vedením lektora. Každý seminář bude navíc věnovaný dílčí problematice figurální kresby. (zachycení pohybu, modelace objemu a anatomie, portrét).

Pojďme se společně věnovat této základní technice výtvarného umění.

V ZUŠ KS Kadaň je zajištěno zázemí i materiál k semináři. Lektorkou je zkušená, profesionální a aktivní výtvarnice. MgA. Pavlína Jana Lörinczová se věnuje malbě a vlastním výstavním projektům, spolupracuje s nakladatelstvím Bylo nebylo. (www.pavlinalorinczova.net)

Pokud potřebujete další informace klidně volejte či pište na stasinka.zusksk@gmail.com, 776 297 892 (Jitka Stasinka-ředitelka ZUŠ KS Kadaň), pavlinalorinczova@gmail.com (lektorka)

Těšíme se na Vás!

Dokumenty přiložené k příspěvku

Přihláška na semináře Figurální kresby K příspěvku je přiložen tento soubor: › Přihláška na semináře Figurální kresby
Název dokumentu: ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ DVPP FK.docx
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 33.6 kB

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
St / 5. říjen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
St / 5. říjen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
St / 4. říjen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)