Výstava Město ve městě

St / 12. říjen 2017 v 08:16

Stále jste neviděli výstavu žáků Výtvarného oboru na Studentském náměstí? Nesmutněte! Výstava nesoucí příznačný název Město ve městě potrvá až do konce října 2017. Vidět zde můžete výtvory soustředící se na městskou architekturu (rodinné domy, panelová sídliště, instituční budovy, aj.), kulturní památky, obyvatele, ale také práce vycházející z čistě dětské fantazie. V zastoupení jsou díla nejrůznějších technik - kresby, malby, koláže, ale i jejich kombinace. Pro vznik celé koncepce bylo velkým inspiračním zdrojem samotné město Kadaň.

Výstava Město ve městě

Výstava žáků VO Město ve Městě na Studentském náměstí.

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
St / 19. říjen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
St / 9. říjen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
St / 25. říjen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.