Výstava Město ve městě

St / 12. říjen 2017 v 08:16

Stále jste neviděli výstavu žáků Výtvarného oboru na Studentském náměstí? Nesmutněte! Výstava nesoucí příznačný název Město ve městě potrvá až do konce října 2017. Vidět zde můžete výtvory soustředící se na městskou architekturu (rodinné domy, panelová sídliště, instituční budovy, aj.), kulturní památky, obyvatele, ale také práce vycházející z čistě dětské fantazie. V zastoupení jsou díla nejrůznějších technik - kresby, malby, koláže, ale i jejich kombinace. Pro vznik celé koncepce bylo velkým inspiračním zdrojem samotné město Kadaň.

Výstava Město ve městě

Výstava žáků VO Město ve Městě na Studentském náměstí.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
St / 5. říjen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
St / 5. říjen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
St / 4. říjen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)