PŘEDSTAVENÍ JÁMA A KYVADLO a KADAŇSKÉ POVĚSTI

St / 14. listopad 2017 v 09:27

V pondělí 27. listopadu se v prostorách KZ Orfea konalo představení žáků tanečního oboru a literárně-dramatického oboru - divadelní skupiny Protipóly a Pod proudem. Žáci si pod vedením paní učitelek Lucie Tallerové a Karolíny Hadrávkové připravili tanečně-dramatické představení Jáma a kyvadlo, které je inspirováno stejnojmenou povídku od A.E. Poa. Divadelní skupina Pod proudem si na tento večer připravila ještě malou ochutnávku připravovaného představení Kadaňských pověstí.

Co k proběhlému večeru tanečního a literárně-dramatického oboru dodat? ... "Představení znázorňující vnitřní sílu člověka, kterou si každý nosí ve svém srdci. Jsem strašně ráda, že můžu být jeho součástí. Propojení tance a mluveného projevu je skvělá příležitost rozšířit si obzory a ukázat lidem, že pohyb a slovo k sobě mají blíže, než by si mysleli. A když se spolu spojí, tak nám mnohdy ukáží víc."-Míša L.

Potlesk patří žákům - divadelní skupině Protipóly, tanečníkům; paním učitelkám Karolíně Hadrávkové a Lucii Tallerové a divadelní skupině Pod proudem, která nás svou groteskou na téma kadaňských pověstí zapojila zpět do veselejšího prožitku.
Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Více fotografií najdete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3921107.

Jáma a kyvadlo, Kadaňské pověsti

VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ
St / 18. listopad 2018 v 11:21

Od října 2018 připravujeme VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ. Kurz bude probíhat vždy v úterý v prostorách školy a povede ho paní Mgr. Václava Štěpánová.

AKCE ŠKOLY PRO ROK 2018/2019
St / 1. listopad 2018 v 09:50

Vážení rodiče a milí žáci, v této sekci je pro Vás k dispozici základní seznam akcí školy pro školní rok 2018/2019. Sekci budeme průběžně aktualizovat a doplňovat. Změna termínů a místa konání akce je možná. Děkujeme za pochopení.

ROZVRH HODIN PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019
St / 31. listopad 2018 v 15:51

Vážení rodiče, nový rozvrh pro školní rok 2018/2019 si můžete domlouvat již od pondělí 3. 9. 2018. Těšíme se na Vás :-)