PŘEDSTAVENÍ JÁMA A KYVADLO a KADAŇSKÉ POVĚSTI

St / 14. listopad 2017 v 09:27

V pondělí 27. listopadu se v prostorách KZ Orfea konalo představení žáků tanečního oboru a literárně-dramatického oboru - divadelní skupiny Protipóly a Pod proudem. Žáci si pod vedením paní učitelek Lucie Tallerové a Karolíny Hadrávkové připravili tanečně-dramatické představení Jáma a kyvadlo, které je inspirováno stejnojmenou povídku od A.E. Poa. Divadelní skupina Pod proudem si na tento večer připravila ještě malou ochutnávku připravovaného představení Kadaňských pověstí.

Co k proběhlému večeru tanečního a literárně-dramatického oboru dodat? ... "Představení znázorňující vnitřní sílu člověka, kterou si každý nosí ve svém srdci. Jsem strašně ráda, že můžu být jeho součástí. Propojení tance a mluveného projevu je skvělá příležitost rozšířit si obzory a ukázat lidem, že pohyb a slovo k sobě mají blíže, než by si mysleli. A když se spolu spojí, tak nám mnohdy ukáží víc."-Míša L.

Potlesk patří žákům - divadelní skupině Protipóly, tanečníkům; paním učitelkám Karolíně Hadrávkové a Lucii Tallerové a divadelní skupině Pod proudem, která nás svou groteskou na téma kadaňských pověstí zapojila zpět do veselejšího prožitku.
Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Více fotografií najdete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3921107.

Jáma a kyvadlo, Kadaňské pověsti

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
St / 5. listopad 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
St / 5. listopad 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
St / 4. listopad 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)