PŘEDSTAVENÍ JÁMA A KYVADLO a KADAŇSKÉ POVĚSTI

St / 14. listopad 2017 v 09:27

V pondělí 27. listopadu se v prostorách KZ Orfea konalo představení žáků tanečního oboru a literárně-dramatického oboru - divadelní skupiny Protipóly a Pod proudem. Žáci si pod vedením paní učitelek Lucie Tallerové a Karolíny Hadrávkové připravili tanečně-dramatické představení Jáma a kyvadlo, které je inspirováno stejnojmenou povídku od A.E. Poa. Divadelní skupina Pod proudem si na tento večer připravila ještě malou ochutnávku připravovaného představení Kadaňských pověstí.

Co k proběhlému večeru tanečního a literárně-dramatického oboru dodat? ... "Představení znázorňující vnitřní sílu člověka, kterou si každý nosí ve svém srdci. Jsem strašně ráda, že můžu být jeho součástí. Propojení tance a mluveného projevu je skvělá příležitost rozšířit si obzory a ukázat lidem, že pohyb a slovo k sobě mají blíže, než by si mysleli. A když se spolu spojí, tak nám mnohdy ukáží víc."-Míša L.

Potlesk patří žákům - divadelní skupině Protipóly, tanečníkům; paním učitelkám Karolíně Hadrávkové a Lucii Tallerové a divadelní skupině Pod proudem, která nás svou groteskou na téma kadaňských pověstí zapojila zpět do veselejšího prožitku.
Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Více fotografií najdete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3921107.

Jáma a kyvadlo, Kadaňské pověsti

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
St / 31. listopad 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
St / 30. listopad 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
St / 30. listopad 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley