Timeless

So / 12. únor 2018 v 12:01

Letošní návštěva Národního divadla se nesla v duchu moderního tance. Pestrý komponovaný program nabídl tři kratší díla. Balanchinovo Serenáda nás okouzlila neoklasickým pohybovým slovníkem a tanečnice oděné v modrých šatech působily jako andělé. Prostřední část patřila duetu muže a ženy s názvem Separete Knots, současná choreografie Izraelce Emanuela Gata vytvořená speciálně pro tanečníky Národního divadla. Večer završilo Svěcení jara v choreografii Glena Tetleyho. Napětím a divokostí naplněná choreografie završila náš každoroční výlet za tanečním zážitkem.

Timeless

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
So / 31. únor 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
So / 30. únor 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
So / 30. únor 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley