S žáčky VO na návštěvě v Galerii Josefa Lieslera

St / 26. únor 2018 v 21:53

Dnes jsme v rámci výuky Výtvarného oboru s žáčky Přípravného studia (skupinka A i B) navštívili Galerii Josefa Lieslera. I pro tentokrát jsme prošli aktuální výstavou s názvem Nic už nemám kromě nožů světově známého grafika a ilustrátora Pavla Fuksy skrze komentovanou prohlídku, na kterou navazovala výtvarná dílna Ve snu. Jaké práce vznikaly pod rukama našich malých výtvarníků, se můžete podívat v přiložené fotodokumentaci.

S žáčky na návštěvě v GJL na aktuální výstavě „Nic už nemám kromě nožů“

V rámci výuky VO jsme s žáčky Přípravného studia (skupinka A i B) navštívili Galerii Josefa Lieslera. I pro tentokrát jsme prošli aktuální výstavou s názvem Nic už nemám kromě nožů světově známého grafika a ilustrátora Pavla Fuksy skrze komentovanou prohlídku, na kterou navazovala výtvarná dílna Ve snu.

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
St / 2. únor 2018 v 14:19

Žákovský koncert se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 od 17:00 v prostorách kostela Stětí sv. Jana Křtitele

JÁMA A KYVADLO a vzpomínka na Mladou Smetanovu Litomyšl
St / 25. únor 2018 v 13:50

Literárně-dramatický a taneční obor představil své pojetí inscenace A. E. Poa Jáma a kyvadlo na známém mezinárodním uměleckém festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Kadaňská repríza tohoto představení se koná v pondělí 12. listopadu 2018 v KZ Orfeu od 17:00

TANEC OKEM FOTOGRAFA
St / 25. únor 2018 v 14:12

Výstava fotografií s názvem TANEC OKEM FOTOGRAFA Vás provede představeními, mezioborovými projekty a přehlídkami tanečního oboru, který na naší škole vede paní učitelka Karolína Hadrávková, DiS. Výstava proběhne v Galerii pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani od 1. listopadu do 17. prosince 2018.