Přehlídka Slavík a Klementýnka

Po / 10. duben 2018 v 14:00

Základní umělecké škola Klementa Slavického Vás srdečně zve na druhý ročník školní přehlídky Slavík a Klementýnka. Jak už název napovídá, přehlídka je pojmenována podle čestného názvu školy, který nese jméno českého skladatele Klementa Slavického. Zúčastní se jí jak žáci oboru hudebního, tak i výtvarného, tanečního a literárně-dramatického. Žáci hudebního oboru se mohou prezentovat komorní či čtyřruční hrou, žáci výtvarného, tanečního a literárně-dramatického oboru můžou spojit své talenty v různých seskupeních. Cílem přehlídky je radost ze společné tvorby a propojení všech uměleckých oborů. Hlavním mottem přehlídky je tedy spolupráce. Přehlídka je na rozdíl od běžných soutěží koncipována tak, že žáci spolu nesoupeří. Každé vystoupení bude oceněno slovním hodnocením, které bude pozitivní formou motivovat k dalším tvůrčím činnostem. Nejzajímavější vystoupení budou nominována na koncert při slavnostním předání ocenění všem účinkujícím.

V úterý dne 10. 4. 2018 Vás srdečně zveme do Kulturního domu Střelnice Kadaň. Přehlídka bude zahájena od 16:00. Slavnostní vyhlášení proběhne formou koncertu ve středu dne 18. 4. 2018 v kostele Stětí sv. J. Křtitele od 17:00.

Jste srdečně zváni, těšíme se na setkání.

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
Po / 14. duben 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Po / 14. duben 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.

POZVÁNKA NA 11. ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
Po / 14. duben 2018 v 11:53

Tradiční festival se již po jedenácté koná v neděli 17. června 2018 v prostorách zahrady Františkánského kláštera. Jeho součástí je také umělecký piknik naší školy.