Slavnostní vyhodnocení školní přehlídky - 1. část

Po / 13. duben 2018 v 13:12

srdečně Vás zveme na slavnostní vyhodnocení II. ročníku školní přehlídky "Slavík a Klementýnka", která se konala v úterý dne 10. dubna v prostorách KD Střelnice Kadaň.

Název přehlídky vzešel z čestného názvu školy a vyjadřuje smysl přehlídky - spolupráci... to, že dva, tři, čtyři, pět (letošní rok i devět a více jak padesát) osobitých talentů je více než jeden... to, že vzájemné sdílení a společná radost z tvorby je důležitá a nenahraditelná.

Porota složená z učitelů školy slovně a pozitivně zhodnotila silné a jedinečné stránky všech vystoupení a výtvarných děl, protože věříme, že je důležité se zaměřit právě na ně. Všichni účastníci přehlídky (hosté, porota, účinkující) ještě měli možnost dát svůj hlas během konání přehlídky jednomu výtvarnému dílu.

A jak dopadlo ohodnocení poroty pro jednotlivá vystoupení se dozvíme na koncertu ke slavnostnímu vyhlášení přehlídky ve středu 18. dubna od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Výstava výtvarné části přehlídky bude nainstalována v prostorách školy, kde jednotlivá výtvarná díla v následujících týdnech porota ohodnotí a hlasovat pro ně můžete ještě i vy. Slavnostní vyhlášení výtvarné části proběhne v rámci žákovského koncertu dne 16. května 2018 od 17:00  konaného v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Celou fotogalerii II. ročníku školní přehlídky naleznete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/4246692
Za fotografie, které Vás provedou celou přehlídkou moc děkujeme panu Petru Kozelkovi

Termíny školních akcí - hra na klavír
Po / 23. duben 2018 v 20:07

Milí rodiče,

pro přehled si pročtěte termíny školních akcí. Týká se převážně žáků klavírního oddělení.

Slavnostní vyhodnocení školní přehlídky - 1. část
Po / 13. duben 2018 v 13:12

První část slavnostního vyhodnocení školní přehlídky "Slavík a Klementýnka" proběhne ve středu 18. dubna 2018 od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Pozvánka na koncert žáků klavírního oddělení
Po / 11. duben 2018 v 22:06

Koncert žáků klavírního oddělení, 15. května 2018  v 18:00 v hudebním koutku.