POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT

Pá / 3. květen 2018 v 09:04

srdečně Vás zveme na žákovský koncert, který se bude konat ve středu 16. května od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Tento tradiční koncert z cyklu žákovských koncertů bude speciální. V rámci koncertu se dozvíme, jak že dopadla výtvarná část naší školní přehládky "Slavík a Klementýnka" ? Které výtvarné dílo dostalo nejvíce hlasů od veřejné poroty- hostů školní přehlídky, jak všechna díla ohodnotila odborná porota našich učitelů a kdo získá "putovní" zlatou sošku "Slavíka a Klementýnky" ?

Vedle odpovědí, "jak že to dopadlo" nás čeká opět rozmanitý hudební program našich žáků.

Těšíme se na Vás :-)

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Pá / 11. květen 2019 v 12:29

Srdečně Vás zveme na žákovský koncert naší školy, který se koná ve středu 20. února 2019 od 17:00 v kostelíku Stětí sv. Jana Křtitele v Kadani

SUPLOVÁNI VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Pá / 11. květen 2019 v 12:37

Vážení rodiče z důvodu zdravotní indispozice paní učitelky Lucie Tallerové probíhá výuka literárně-dramatického oboru v týdnu od 11. do 15. února se suplujícími učiteli Karolínou Hadrávkovou, Ondřejem Beránkem a Václavou Štěpánovou. Pro rozpis suplovaných hodin rozkliněte tento příspěvek. Děkujeme Vám za pochopení.

POZOR! ZRUŠENÍ VÝUKY 4. - 7. 2. 2019
Pá / 3. květen 2019 v 14:15

ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO A TANEČNÍHO OBORU V TÝDNU OD 4. DO 7. ÚNORA 2019