HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI III. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ "MLADÍ MLADÝM"
Po / 11. květen 2018 v 13:55

Koncerty se konají v pondělí 16. července, úterý 17. července vždy od 18:00 v kostelíku Stětí sv. Jana Křtitele. Vstupné je dobrovolné.

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
Po / 14. květen 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Po / 14. květen 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.