HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

VYSVĚDČENÍ 2019
Po / 23. květen 2019 v 20:13

PŘEDÁNÍ VYSVĚDČENÍ SE KONÁ V POSLEDNÍCH VYUČOVACÍCH HODINÁCH V TÝDNU OD 24. DO 28. ČERVNA, NEBO V PÁTEK 28. ČERVNA 2019 OD 8:00 DO 12:00. V PŘÍPADĚ POTŘEBY SI MŮŽETE DOMLUVIT SE SVÝM VYUČUJÍCÍM JINÝ TERMÍN. PRÁZDNINY JSOU ZA DVEŘMI :-)

KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU
Po / 12. květen 2019 v 06:34

Koncert absolventů se konal ve středu 12. června od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Fotogalerii z tohoto večera si můžete prohlédnout v příspěvku.

12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
Po / 12. květen 2019 v 06:44

Festival jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se konal v neděli 16. června 2019 od 14:00. Festival byl doplněn vystoupeními žáků hudebního oboru naší školy a završil jej v 19:00 koncert zpěváka Martina Chodúra. Fotogalerii z této akce si můžete prohlédnout v příspěvku.