HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Po / 15. květen 2020 v 10:03

Žákovský koncert se koná ve středu 22. ledna od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU - 6.1.2020
Po / 6. květen 2020 v 12:14

Dne 6. 1. 2020 je zrušena výuka literárně-dramatického oboru pod vedením paní učitelky T. Bergmanové, výuka pod vedením pana učitele M.Metlického probíhá se změnou vzhledem k akci Tříkrálová sbírka. Děkujeme za pochopení.

TŘÍKRÁLOVÉ SETKÁNÍ
Po / 6. květen 2020 v 12:24

Tříkrálové setkání se koná v pondělí 6. ledna 2020 od 15:00 so 17:00 na Mírovém náměstí v Kadani.