HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Po / 5. květen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
Po / 5. květen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
Po / 4. květen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)