POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI III. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ

Pá / 11. červenec 2018 v 13:55

Vážení rodiče, žáci a milovníci klavírní hudby,

srdečně Vás zveme na klavírní recitály, které doprovázejí naše klavírní kurzy. Letošní rok naše základní umělecká škola organizuje již III. ročník. V rámci klavírních recitálů se můžete těšit na velmi talentované klavíristy. V pondělí 16. července se Vám představí Marie Al-Ashhabová a Lenka Korbelová, úterní recitál 17. července bude patřit Janu Šimandlovi a Kolomanu Zacharovi. Vstupné je na všechny recitály dobrovolné.

Rozhodně si nenechte tyto klavírní recitály mladých profesionálních klavíristů ujít!  Budou totiž mít šťávu a jiskru :-)

Těšíme se na Vás v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Pá / 11. červenec 2019 v 12:29

Srdečně Vás zveme na žákovský koncert naší školy, který se koná ve středu 20. února 2019 od 17:00 v kostelíku Stětí sv. Jana Křtitele v Kadani

SUPLOVÁNI VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Pá / 11. červenec 2019 v 12:37

Vážení rodiče z důvodu zdravotní indispozice paní učitelky Lucie Tallerové probíhá výuka literárně-dramatického oboru v týdnu od 11. do 15. února se suplujícími učiteli Karolínou Hadrávkovou, Ondřejem Beránkem a Václavou Štěpánovou. Pro rozpis suplovaných hodin rozkliněte tento příspěvek. Děkujeme Vám za pochopení.

POZOR! ZRUŠENÍ VÝUKY 4. - 7. 2. 2019
Pá / 3. červenec 2019 v 14:15

ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO A TANEČNÍHO OBORU V TÝDNU OD 4. DO 7. ÚNORA 2019