ZMĚNA VYUČUJÍCÍHO VE VÝTVARNÉM OBORU

út / 26. únor 2019 v 11:28

Vážení rodiče žáků výtvarného oboru,

dovolujeme si Vás informovat o připravované změně vyučujícího ve výtvarném oboru. Vzhledem k tomu, že paní učitelka Terezie Corfu nastoupí koncem měsíce dubna 2019 na mateřskou dovolenou, proběhne závěr školního roku s jinými vyučujícími.

Rozvrh hodin se nemění.

Pondělní a úterní výuku bude vyučovat paní učitelka Václava Štěpánová, středeční výuku povede pan učitel Jakub Havlíček a čtvrteční výuku paní učitelka Nikola Dunková. Všichni "zastupující" učitelé jsou kvalifikovaní pedagogové výtvarného oboru a navíc již v naší škole vyučovali a nebo s námi spolupracují.

Věříme, že se není čeho obávat :-)

Děkujeme Vám za pochopení.

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
út / 19. únor 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
út / 9. únor 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
út / 25. únor 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.