ZMĚNA VYUČUJÍCÍHO VE VÝTVARNÉM OBORU

út / 26. únor 2019 v 11:28

Vážení rodiče žáků výtvarného oboru,

dovolujeme si Vás informovat o připravované změně vyučujícího ve výtvarném oboru. Vzhledem k tomu, že paní učitelka Terezie Corfu nastoupí koncem měsíce dubna 2019 na mateřskou dovolenou, proběhne závěr školního roku s jinými vyučujícími.

Rozvrh hodin se nemění.

Pondělní a úterní výuku bude vyučovat paní učitelka Václava Štěpánová, středeční výuku povede pan učitel Jakub Havlíček a čtvrteční výuku paní učitelka Nikola Dunková. Všichni "zastupující" učitelé jsou kvalifikovaní pedagogové výtvarného oboru a navíc již v naší škole vyučovali a nebo s námi spolupracují.

Věříme, že se není čeho obávat :-)

Děkujeme Vám za pochopení.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 5. únor 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
út / 5. únor 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
út / 4. únor 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)