ZMĚNA VYUČUJÍCÍHO V LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉM OBORU

út / 26. únor 2019 v 11:31

Vážení rodiče žáků literárně-dramatického oboru,

ze zdravotních důvodů nastupuje paní učitelka Lucie Tallerová na mateřskou dovolenou již od konce měsíce února 2019. Výuka dramatického oboru bude plně zajištěna a rozvrh hodin všech skupin se nemění.

Od úterý 26. 2 do čtvrtka 7. 3. bude výuku všech skupin suplovat dle rozvrhu pan učitel Mgr. Miroslav Metlický. Čtvrteční výuku (28. 2. , 7. 3. ) II. stupně převezme paní učitelka Václava Štěpánová, jen tato výuka proběhne s drobnými změnami rozvrhu, které se dozvíte ještě od paní učitelky L. Tallerové.

Po jarních prázdninách od 18. března do konce školního roku převezme výuku paní učitelka Lenka Kvasničková. Zkušená kvalifikovaná pedagožka literárně-dramatického oboru, která působila v ZUŠ Poděbrady. Víme, že změna učitele není jednoduchá, ale věříme, že se není čeho obávat :-)

Velmi Vám děkujeme za pochopení.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 5. únor 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
út / 5. únor 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
út / 4. únor 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)