NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI

Po / 4. brezen 2019 v 10:49

Milí žáci,

v pondělí 18. března a čtvrtek 21. března 2019 bude namísto výuky probíhat odpoledne s učiteli. Oba dny jsme pro vás v časových blocích 14:00 - 16:00, 16:30 - 18:30 připravili představení a seznámení se 7 tipy spokojeného a úspěšného žáka. Tyto rady jsme zpracovali z konceptu 7 návyků skutečně efektivních lidí od Stephena R. Coveyho, kterým se zabýváme v rámci celoškolního programu I ve mně je lídr. 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka je založeno na jednoduchých zásadách, které žákům pomůžou samostatně se připravovat na hodiny, hodnotit svou práci, stanovovat si cíle a priority nebo se zbavovat trémy. Principy programu I ve mně je lídr žákům pomůžou lépe vyjadřovat své myšlenky, jednat empaticky a spolupracovat s ostatními, ale také inspirovat sebe i druhé.

Třídní učitelé v týdnu 4. - 8. března budou rozdávat pozvánky s označeným časovým blokem, ve kterém se akce můžete zúčastnit.

Těšit se můžete na zajímavé aktivity, informace, které se jistě hodí a hlavně na společnou zábavu se spolužáky a s námi učiteli. My se rozhodně těšíme :-)

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Po / 19. brezen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Po / 9. brezen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Po / 25. brezen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.