NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI

Po / 4. brezen 2019 v 10:49

Milí žáci,

v pondělí 18. března a čtvrtek 21. března 2019 bude namísto výuky probíhat odpoledne s učiteli. Oba dny jsme pro vás v časových blocích 14:00 - 16:00, 16:30 - 18:30 připravili představení a seznámení se 7 tipy spokojeného a úspěšného žáka. Tyto rady jsme zpracovali z konceptu 7 návyků skutečně efektivních lidí od Stephena R. Coveyho, kterým se zabýváme v rámci celoškolního programu I ve mně je lídr. 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka je založeno na jednoduchých zásadách, které žákům pomůžou samostatně se připravovat na hodiny, hodnotit svou práci, stanovovat si cíle a priority nebo se zbavovat trémy. Principy programu I ve mně je lídr žákům pomůžou lépe vyjadřovat své myšlenky, jednat empaticky a spolupracovat s ostatními, ale také inspirovat sebe i druhé.

Třídní učitelé v týdnu 4. - 8. března budou rozdávat pozvánky s označeným časovým blokem, ve kterém se akce můžete zúčastnit.

Těšit se můžete na zajímavé aktivity, informace, které se jistě hodí a hlavně na společnou zábavu se spolužáky a s námi učiteli. My se rozhodně těšíme :-)

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Po / 5. brezen 2019 v 18:44

Představení TŘEŠŇOVÉ KRÁLOVSTVÍ se koná ve čtvrtek 7. března 2019 od 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Těšíme se na Vás.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
Po / 5. brezen 2019 v 18:47

Od pondělí 18. března 2019 budou v prostorách školy k vidění nová dílka našich žáků výtvarného oboru, která jsou zapojena do III. ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka.

POZVÁNKA NA NETRADIČNÍ ODPOLEDNE S UČITELI
Po / 4. brezen 2019 v 10:28

Milí žáci, po jarních prázdninách společně zažijeme pondělní (18. 3.) a čtvrteční (21. 3.) výuku malinko jinak. Můžete se těšit na odpoledne s učiteli, kteří vám představí 7 tipů spokojeného a úspěšného žáka. Těšíme se na vás :-)