KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU

Po / 12. červen 2019 v 06:34

nastal závěrečný moment pro naše absolventy hudebního oboru. Ve středu 12. června završili tito žáci své sedmileté studium I. stupně nebo čtyřleté studium II. stupně. Na programu byly skladby klasické i moderní hudby.

Na příčnou flétnu Vám zahráli absolventi pana učitele Vladimíra Batujeva - Eliška Paulová, Evelína Adamová a Josef Kdolský. Na saxofon zahrála absolventka ze třídy Tomáše Dunky Tereza Balínová a absolventka ze třídy Milana Dunky Pavla Hrazdírová. Na housle zahrála absolventka ze třídy pana učitele Víta Pošmůrného Vlasta Štaubrová. Na kytaru zahráli absolventi ze třídy Radka Černého - Veronika Tudorová, Bruno Mýtina a Dalibor Kolář. Sólově zazpíval absolvent ze třídy paní učitelky Kláry Čoudkové Bruno Mýtina a absolventka ze třídy paní učitelky Aleny Benešové Vendula Otýsová. Na klavír zahráli absolventi ze třídy pana učitele Kolomana Zachara - Anna Langerová, Pavla Hrazdírová a Dominik Balog, absolventka ze třídy paní učitelky Jeleny Barannikové Barbora Blažková a absolvent ze třídy paní učitelky Jitka Stasinka Slivoňové Lukáš Doležal.

Absolventům gratulujeme a přejeme jen to nejlepší. Jen tak dál :-)

Absolventský koncert žáků hudebního oboru

Slavnostní moment žáků hudebního oboru - Absolventský koncert 12. června 2019

ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Po / 13. červen 2020 v 13:25

Žákovský koncert se koná ve středu 19. 2. 2020 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Po / 15. červen 2020 v 10:03

Žákovský koncert se koná ve středu 22. ledna od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU - 6.1.2020
Po / 6. červen 2020 v 12:14

Dne 6. 1. 2020 je zrušena výuka literárně-dramatického oboru pod vedením paní učitelky T. Bergmanové, výuka pod vedením pana učitele M.Metlického probíhá se změnou vzhledem k akci Tříkrálová sbírka. Děkujeme za pochopení.