POZVÁNKA NA KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU

St / 12. červen 2019 v 06:34

blíží se závěrečný moment pro naše absolventy hudebního oboru. Ve středu 12. června završí tito žáci své sedmileté studium I. stupně nebo čtyřleté studium II. stupně. Velmi se na ně samotné a na jejich hudební program těšíme. Nenechte si tento slavnostní koncert ujít. Na programu budou skladby klasické i moderní hudby.

Na příčnou flétnu Vám zahrají absolventi pana učitele Vladimíra Batujeva - Eliška Paulová, Evelína Adamová a Josef Kdolský. Na saxofon zahraje absolventka ze třídy Tomáše Dunky Tereza Balínová a absolventka ze třídy Milana Dunky Pavla Hrazdírová. Na housle zahraje absolventka ze třídy pana učitele Víta Pošmůrného Vlasta Štaubrová. Na kytaru zahrají absolventi ze třídy Radka Černého - Veronika Tudorová, Bruno Mýtina a Dalibor Kolář. Sólově zazpívá absolvent ze třídy paní učitelky Kláry Čoudkové Bruno Mýtina a absolventka ze třídy paní učitelky Aleny Benešové Vendula Otýsová. Na klavír zahrají absolventi ze třídy pana učitele Kolomana Zachara - Anna Langerová, Pavla Hrazdírová a Dominik Balog, absolventka ze třídy paní učitelky Jeleny Barannikové Barbora Blažková a absolvent ze třídy paní učitelky Jitka Stasinka Slivoňové Lukáš Doležal.

Přijďte si poslechnout naše absolventy a podpořit je v jejich hudebním tvoření. Koncert se tradičně koná v kostele Stětí sv. Jana Křtitele od 17:00. Těšíme se na Vás!

POZVÁNKA NA KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU
St / 12. červen 2019 v 06:34

Koncert absolventů se koná ve středu 12. června od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

POZVÁNKA NA 12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
St / 12. červen 2019 v 06:44

Festival jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se koná v neděli 16. června 2019 od 14:00. Festival je doplněn hudebními vystoupeními žáků hudebního oboru naší školy a završí jej v 19:00 koncert zpěváka Martina Chodůra. Vstup na festival je volný, vstupné na koncert Martina Chodůra činí 120,- (lístky a více informací KZ Kadaň)

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
St / 12. červen 2019 v 06:50

Zápis do nového školního roku 2019/2020 se koná v týdnu od pondělí 17. do pátku 21. června. Přijďte za námi do naší základní umělecké školy, budeme tu pro Vás vždy od 14:00 do 17:00.