12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ

Po / 12. červen 2019 v 06:44

Již po dvanácté se zahrady Františkánského kláštera v Kadani rozezněly v tanečním rytmu a rytmu jazzu. V neděli 16. června naše škola pořádala již 12. ročník Festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol. K poslechu hráli mladí žáci ze základních uměleckých škol Ústeckého kraje. Na pódiu vystoupili - The Little bit Band (ZUŠ ŽATEC), Sax Band (ZUŠ LITVÍNOV), Red Dwarf Band (ZUŠ JIRKOV), Tequila Band (ZUŠ CHOMUTOV), Orchestr ZUŠ KS Kadaň a Junior Big Band (ZUŠ LITVÍNOV). V průběhu festivalu se představili také ostatní hudebníci ze ZUŠ KS Kadaň a to na malé scéně u Konírny. Pro malé umělce a neposedy byly opět k dispozici výtvarné dílny. Závěr festivalu patřil North Big Bandu a Martinu Chodúrovi.

Akce se opět povedla a my se těšíme na její další ročník.

12. ročník festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol

ČTVERYLKA VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020
Po / 20. červen 2019 v 10:46

Vážení rodiče, přihlášky do uměleckého kurzu pro děti mladší 5-ti let ČTVERYLKA jsou již uzavřeny. V příspěvku najdete základní informace a termín první, úvodní hodiny. Těšíme se na další společný školní rok.

PLÁN AKCÍ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Po / 20. červen 2019 v 15:14

PARKOVÁNÍ PŘED ŠKOLOU
Po / 16. červen 2019 v 14:00

Parkování před školou bude během měsíce září 2019 ještě více omezené. Děkujeme za pochopení.