ZRUŠENÍ VÝUKY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU - 6.1.2020

Po / 6. leden 2020 v 12:14

Vážení rodiče,

dnes, 6. 1. 2020 je z důvodu nemoci zrušena výuka literárně-dramatického oboru paní učitelky T. Bergmanové.

Výuka pana učitele M.Metlického probíhá se změnou vzhledem k akci Tříkrálová sbírka - odpadá výuka 3. a 4. ročníku. Více informací u vyučujících.

Děkujeme Vám za pochopení.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Po / 31. leden 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Po / 30. leden 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Po / 30. leden 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley