ŽÁKOVSKÝ KONCERT

St / 15. leden 2020 v 10:03

blíží se náš první koncert nového kalendářního roku. Srdečně Vás zveme na koncert žáků hudebního oboru, který proběhne ve středu 22. ledna od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Těšíme se na Vás :-)

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
St / 31. leden 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
St / 30. leden 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
St / 30. leden 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley