ŽÁKOVSKÝ KONCERT

Ne / 13. únor 2020 v 13:25

srdečně vás zveme na další koncert z cyklu žákovských koncertů. Budeme se na Vás těšit ve středu 19. 2. 2020 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Program koncertu pro vás připravují žáci a učitelé hudebního oboru.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Ne / 31. únor 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Ne / 30. únor 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Ne / 30. únor 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley