DÁLKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ


St / 18. brezen 2020 v 12:33

Vážení rodiče a milí žáci,

vzhledem k tomu, že se nemůžeme kvůli koronavirové epidemii do odvolání mimořádného opatření MZČR a nouzového stavu ve škole vídat a pokračovat tak v klasické prezenční výuce, přecházíme od tohoto týdne 16. 3. 2020 na tzv. dálkové vzdělávání. Jak si tento termín vysvětlit v našem prostředí uměleckého vzdělávání? Jednoduše.... Každý z učitelů se pokusí zůstat s Vámi a především s žáky v kontaku. Pomohou nám v tom nejen mobilní telefony a mobilní aplikace jako je WhatsApp nebo messenger, ale také komplexnější platformy pro online vzdělávání a komunikaci jako je Google Classroom, Google Duo, Skype, eTřída a samozřejmě naše webové stránky.

Každý vyučující si pro svou třídu vybírá online rozhraní pro výuku a komunikaci dle svého uvážení. Svou třídu informuje především emailem nebo v případě potřeby i telefonicky.

Vážení rodiče a milí žáci, chápeme a plně respektujeme fakt, že tato situace pro vás může být daleko náročnější a že hlavní soustředění směřujete ke zvládnutí domácího vzdělávání v rámci základní či střední školy. Držíme vám všem palce, ať situaci zvládáte bez problémů a stresu cool

Protože však věříme, že nevydržíte dlouho bez muzicírování, malování, tanečního a hereckého dovádění, budeme rádi, když se nám podaří být alespoň 1x týdně v kontaktu přes výše zmíněné online prostředí. Jako doplněk pro zpestření volných chvil vám na webu školy v sekci ZPESTŘENÍ VÝUKY posíláme různé tipy a odkazy na zajímavé aktivity.

Co závěrem? Naši milí žáci, hrajte, zpívejte, tančete, recitujte, čtěte a malujte tak, jak jste zvyklí. Opakujte si nebo pokračujte dále v zadané práci. Ale hlavně se nebojte, nic nezapomenete a vše dobře dopadne. Vy, my společně to zvládneme! Vážení a milí rodiče, vy máte náš respekt a uznání!

Pomocníkem vám při domácím vzdělávání jistě budou RADY úspěšného a spokojeného žáka a také ZUŠkovský deník.

DRŽÍME VÁM PALCE A PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ. JSME TU PRO VÁS! VAŠE ZUŠheart

 

 

 AKTUALITY
VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
St / 19. brezen 2020 v 08:42

Vážení rodiče a milí žáci,

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

› více


ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
St / 9. brezen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

› více


ČTVERYLKA
St / 25. brezen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.

› více


Kontakt

Základní umělecká škola
Klementa Slavického, Kadaň


Hlavní sídlo školy:
J. Švermy 474, 432 01 Kadaň
Odloučené pracoviště:
KZ ORFEUM, J. Švermy 825
432 01 Kadaň

IČ: 46789936
Zřizovatel: Město Kadaň www.mesto-kadan.cz
Telefon/Fax: +420 474 34 32 82
E-mail: zusks.kadan@seznam.cz

Navštivte nás také na

Facebook

Historie školy

První soukromou hudební školu otevřel v Kadani, v Žatecké ulici č. p. 87, Vojtěch Hrubý, který se do Kadaně přistěhoval v roce 1946 a záhy se stal přední osobností hudebního a kulturního života ve městě. V roce 1947 založil Kadaňské smyčcové kvarteto, které vystupovalo v následujícím složení: Marie Chmelíková - 1. housle; Vojtěch Hrubý - 2. housle; Rudolf Holub - viola a Václav Havel - violoncello.

» více

Maminko, posílám zprávu

Služba Maminko, posílám zprávu rodičům umožňuje mít přehled o tom, že dítě došlo bezpečně do školy a že ji opustilo.

» více