ČTVERYLKA

Pá / 25. květen 2020 v 12:08

Vážení rodiče,

vzhledem k faktu, že výuka ČTVERYLKY probíhá jen do konce měsíce května a vzhledem k dodržení hygienických opatření ve specifických prostorách naší ZUŠ se již výuka pro naše nejmenší v tomto školním roce neobnoví.

Velmi nás to mrzí, o to více se budeme těšit v novém školním roce!

Školné za dobu březen, duben, květen, kdy výuka neprobíhala bude samozřejmě vráceno převodem na váš bankovní účet. Pokud jste platili v hotovosti domluvte se, prosím, o způsobu vrácení s paní Nečkovou - zus-kadan@seznam.cz

Další informace vám byli zaslány na váš email, pokud nic nedorazilo, pište na email zusks.kadan@seznam.cz nebo volejte 776 297 892.

Posíláme srdečný pozdrav vám a vašim dětem!

Mějte klidné dny a buďte fit :-)

Barbora Prokešová, Václava Štěpánová a Jitka Stasinka Slivoňová

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Pá / 19. květen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Pá / 9. květen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Pá / 25. květen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.