Klavírní kurzy

út / 2. červenec 2016 v 06:44

Vážení rodiče a milí žáci, představujeme Vám cyklus " MLADÍ MLADÝM". V tomto projektu se Vám budou představovat mladí učitelé, studenti a lektoři ve všech uměleckých oborech. Rádi bychom přiblížili umělecké kurzy všem žákům základních uměleckých škol a dali prostor mladým pedagogům, kteří chtějí své znalosti předávat dál.

Otevíráme 1. ročník uměleckých kurzů pro žáky základních uměleckých škol. Kurzy v cyklu MLADÍ MLADÝM startují v letošním roce pro hudebníky - KLAVÍRISTY. Klavírní kurzy se konají 18.- 22.července v naší ZUŠ Klementa Slavického Kadaň. Lektory jsou mladí klavíristé a učitelé Marie Al-Ashhabová, Lenka Korbelová a Koloman Zachar. Cílovou skupinou kurzu jsou žáci ZUŠ v přípravném a základním studiu I. a II. stupně. Účastník do 15 let věku musí mít vlastní doprovod.Výuku můžete absolvovat u všech lektorů a nebo si vybrat jen jednoho. Repertoár kurzu je volný, nebojte se přijet i s rozdělanou skladbou.

Více informací a přihlášku naleznete zde.

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
út / 14. červenec 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 14. červenec 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.

POZVÁNKA NA 11. ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
út / 14. červenec 2018 v 11:53

Tradiční festival se již po jedenácté koná v neděli 17. června 2018 v prostorách zahrady Františkánského kláštera. Jeho součástí je také umělecký piknik naší školy.