Systém IZUŠ

So / 6. září 2016 v 13:59

Vážení rodiče a milí žáci, letošní školní rok naše škola přechází na nový informační a evidenční systém, systém IZUŠ. Tato změna Vám přinese více informací ze života naší školy přímo na email, možnost omlouvat žáka elektronicky a nahlížet do průběhu výuky. Nový informační systém nám ovšem odnese žákovské knížky, ty budou od toho letošního školního roku elektronické. Během následujícího víkendu 10.-11.9. Vám všem vygenerujeme přístupové údaje. Podmínkou ovšem je, mít zadané emailové adresy, ideálně obou zákonných zástupců a klidně i samotného žáka. Na tyto emaily Vám dojdou ony přístupové údaje.

Prosíme Vás tedy o spolupráci, nahlašte nám - ideálně nám napište email, ve kterém uvedete jméno žáka a emailové adresy na Vás (zákonné zástupce). Email pište na emailovou adresu svého učitele : která zní příjmení daného vyučujícího.zusksk@gmail.com (např. benesova.zusksk@gmail.com) popřípadě pište na zusks.kadan@seznam.cz

Pokud budete mít dotaz ohledně našeho nového systému, obraťte se na svého vyučujícího, zástupce nebo ředitelku školy.

DĚKUJEME !

Termíny školních akcí - hra na klavír
So / 23. září 2018 v 20:07

Milí rodiče,

pro přehled si pročtěte termíny školních akcí. Týká se převážně žáků klavírního oddělení.

Slavnostní vyhodnocení školní přehlídky - 1. část
So / 13. září 2018 v 13:12

První část slavnostního vyhodnocení školní přehlídky "Slavík a Klementýnka" proběhne ve středu 18. dubna 2018 od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Pozvánka na koncert žáků klavírního oddělení
So / 11. září 2018 v 22:06

Koncert žáků klavírního oddělení, 15. května 2018  v 18:00 v hudebním koutku.