Systém IZUŠ

So / 6. září 2016 v 13:59

Vážení rodiče a milí žáci, letošní školní rok naše škola přechází na nový informační a evidenční systém, systém IZUŠ. Tato změna Vám přinese více informací ze života naší školy přímo na email, možnost omlouvat žáka elektronicky a nahlížet do průběhu výuky. Nový informační systém nám ovšem odnese žákovské knížky, ty budou od toho letošního školního roku elektronické. Během následujícího víkendu 10.-11.9. Vám všem vygenerujeme přístupové údaje. Podmínkou ovšem je, mít zadané emailové adresy, ideálně obou zákonných zástupců a klidně i samotného žáka. Na tyto emaily Vám dojdou ony přístupové údaje.

Prosíme Vás tedy o spolupráci, nahlašte nám - ideálně nám napište email, ve kterém uvedete jméno žáka a emailové adresy na Vás (zákonné zástupce). Email pište na emailovou adresu svého učitele : která zní příjmení daného vyučujícího.zusksk@gmail.com (např. benesova.zusksk@gmail.com) popřípadě pište na zusks.kadan@seznam.cz

Pokud budete mít dotaz ohledně našeho nového systému, obraťte se na svého vyučujícího, zástupce nebo ředitelku školy.

DĚKUJEME !

ZAHAJOVACÍ KONCERT UČITELŮ
So / 8. září 2018 v 11:30

Zahajovací koncert učitelů se koná ve středu 17. října od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

VERNISÁŽ NÁVRATY DO KRAJINY
So / 2. září 2018 v 11:24

Vernisáž v rámci letního kurzu výtvarného plenéru se koná v pátek 5. října 2018 od 17:00 v prostorách školy.

VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ
So / 18. září 2018 v 11:21

Od 16. ŘÍJNA 2018 připravujeme VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ. Kurz bude probíhat vždy v úterý v prostorách školy a povede ho paní Mgr. Václava Štěpánová.