Systém IZUŠ

So / 6. září 2016 v 13:59

Vážení rodiče a milí žáci, letošní školní rok naše škola přechází na nový informační a evidenční systém, systém IZUŠ. Tato změna Vám přinese více informací ze života naší školy přímo na email, možnost omlouvat žáka elektronicky a nahlížet do průběhu výuky. Nový informační systém nám ovšem odnese žákovské knížky, ty budou od toho letošního školního roku elektronické. Během následujícího víkendu 10.-11.9. Vám všem vygenerujeme přístupové údaje. Podmínkou ovšem je, mít zadané emailové adresy, ideálně obou zákonných zástupců a klidně i samotného žáka. Na tyto emaily Vám dojdou ony přístupové údaje.

Prosíme Vás tedy o spolupráci, nahlašte nám - ideálně nám napište email, ve kterém uvedete jméno žáka a emailové adresy na Vás (zákonné zástupce). Email pište na emailovou adresu svého učitele : která zní příjmení daného vyučujícího.zusksk@gmail.com (např. benesova.zusksk@gmail.com) popřípadě pište na zusks.kadan@seznam.cz

Pokud budete mít dotaz ohledně našeho nového systému, obraťte se na svého vyučujícího, zástupce nebo ředitelku školy.

DĚKUJEME !

POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI III. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ "MLADÍ MLADÝM"
So / 11. září 2018 v 13:55

Koncerty se konají v pondělí 16. července, úterý 17. července vždy od 18:00 v kostelíku Stětí sv. Jana Křtitele. Vstupné je dobrovolné.

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
So / 14. září 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
So / 14. září 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.