SEMINÁŘ KLAVÍRNÍ METODIKY- PREVENCE PROFESIONÁLNÍCH ONEMOCNĚNÍ RUKOU

út / 7. prosinec 2016 v 13:31

Vážení klavíristé, pedagogové a žáci,

srdečně Vás zveme na seminář KLAVÍRNÍ METODIKY S PODTITULEM PREVENCE PROFESIONÁLNÍCH ONEMOCNĚNÍ RUKOU.

Mají Vaši žáci ztuhlé ruce? Nevíte si rady, jak je uvolnit? Bolí Vás při hraní ruce? Zajímá Vás, jak naše ruka při hraní funguje? Tak přijďte, přijeďte k nám do ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň.

V sobotu dne 7. ledna organizujeme seminář, který Vám odpoví. Lektorem semináře je BcA. Bc. Koloman Zachar DiS. a odborníkem z lékařské praxe je MUDr. Petra Bodnárová.

Seminář je zpoplatněn 500,- pro učitele ZUŠ; 100,- pro studenty konzervatoře a žáci ZUŠ mají účast zdarma. Seminář je akreditovaný MŠMT, využijete ho tedy v rámci DVPP.

Během semináře bude zajištěno drobné občerstvení- káva, čaj, voda, slané a sladké pečivo.

Závazné přihlášky na seminář (v příloze- dokumenty školy) zasílejte do 31. 12. 2016 na email zusks.kadan@seznam.cz

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 776 297 892- Jitka Stasinka Slivoňová – ředitelka školy.

Těšíme se na Vás !

Dokumenty přiložené k příspěvku

Přihláška na seminář DVPP- Klavírní metodika K příspěvku je přiložen tento soubor: › Přihláška na seminář DVPP- Klavírní metodika
Název dokumentu: ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ DVPP.docx
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 33.4 kB

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
út / 14. prosinec 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 14. prosinec 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.

POZVÁNKA NA 11. ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
út / 14. prosinec 2018 v 11:53

Tradiční festival se již po jedenácté koná v neděli 17. června 2018 v prostorách zahrady Františkánského kláštera. Jeho součástí je také umělecký piknik naší školy.