KLAVÍRNÍ PEDAGOGIKA A INTERPRETACE 2. DÍL

St / 16. brezen 2016 v 12:26

Klavírní pedagogika a interpretace 2. dílSrdečně zveme pedagogy hry na klavír na 2.díl klavírního semináře  Mgr. Hany Tölgové (vedoucí klavírního oddělení Konzervatoře v Teplicích a dlouholeté zkušené pedagožky a lektorky klavírní hry, více o lektorce viz. níže).

Seminář se koná v sobotu 7.5. od 10:00 do 15:00 u nás v ZUŠ na sále.

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ A UČITELŮ

út / 8. brezen 2016 v 12:28

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ A UČITELŮ Vážení rodiče, milí žáci a přátelé, srdečně Vás všechny zveme na tradiční koncert žáků a učitelů naší školy. Připravili jsme si pro Vás zajímavý hudební program z klasických, jazzových i populárních hudebních kusů. Z řad žáků se představí také naši bývalí žáci, nyní studenti Konzervatoře v Teplicích. Přijďte nás podpořit ve středu 16. března do kostela Stětí sv. Jana Křtitele. Koncert žačíná v 18:00. Těšíme se na Vás.

POZVÁNÍ NA KONCERT

út / 1. brezen 2016 v 12:30

POZVÁNÍ NA KONCERTVážení rodiče, milí žáci a milovníci klavírní hudby a klavíru, srdečně Vás všechny zveme na koncert klavíristy a skladatele JANA DUŠKA. Koncert se koná JIŽ V PONDĚLÍ 7. BŘEZNA 2016 OD 18:00 V KOSTELE STĚTÍ SV. J. KŘTITELE.
Jan je rodák z Ústí nad Orlicí žijící v Oxfordu. Pojí nás ním společná studijní léta na Konzervatoři v Teplicích. Jan dále studoval skladbu na AMU v Praze. Jan je členem Umělecké besedy a Společnosti Zdeňka Fibicha. Přijďte si ho poslechnout, těšíme se na setkání !Emotikona smile

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT

Ct / 4. únor 2016 v 12:31

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERTVážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na další koncert ze série žákovských koncertů, který se koná 10.2.2016 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.Jako sólisté či jako komorní uskupení se představí žáci hudebního oboru, k poslechu je připravený různorodý program z klasických děl či lidových melodií. Těšíme se na setkání

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE V LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉM OBORU

Pá / 22. leden 2016 v 12:48

GRATULUJEME!

Žákovská divadelní skupina PROTIPÓLY byla se svým představením Pomsta z lásky vybrána k účasti na divadelním festivalu Přemostění v Mostě a bude reprezentovat naši školu na KRAJSKÉM KOLE NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL taktéž v Mostě.
Přejeme hodně úspěchů!

Krajské kolo soutěže MŠMT v literárně-dramatickém oboru se koná 8. a 9. dubna 2016 v ZUŠ v Mostě. Další podrobnosti o organizaci krasjkého kola se dozvíte u vyučující Lucie Tallerové, DiS.

Žákovská divadelní skupina Pod proudem získala za své představení Není stanování jako stanování ve školním kole národní soutěže ZUŠ 1. místo.

Gratulujeme !

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ HUDEBNÍHO OBORU

Pá / 22. leden 2016 v 12:38

V následující fotogalerii jsou k dispozici výsledky 14. ročníku školní soutěže v komorní a čtyřruční hře a školního kola soutěže vyhlašované MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů.

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM GRATULUJEME A POSTUPUJÍCÍM PŘEJEME MNOHO ÚSPĚCHŮ V OKRESNÍM KOLE!

Okresní kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů se koná v pátek 12. února 2016 v ZUŠ T.G.M. Chomutov. Další podrobné informace k organizaci se dozvíte u vyučujícího Vladimíra Batujeva, DiS.

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮ

Pá / 22. leden 2016 v 12:36

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮVážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na koncert a představení vítězů letošního 14. ročníku školní soutěže v komorní a čtyřruční hře a vítězů školního kola národní soutěže ZUŠ v literárně-dramatickém a hudebním oboru. Během večera budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předána ocenění všem soutěžícím. Nenechte si ujít tento slavnostní večer s tím nejlepším programem Emotikona smile
Těšíme se na Vás ve čtvrtek 28.LEDNA V PROSTORÁCH ORFEA OD 18:00 !

TŘÍKRÁLOVÉ SETKÁNÍ
Pá / 3. leden 2018 v 15:10

Pátek 5. 1. 2018 15:30-16:30 koncert našich učitelů v kostele Povýšení sv. Kříže na Mírovém náměstí v Kadani

PF 2018
Pá / 20. leden 2017 v 14:27

ŘEDITELSKÉ VOLNO
Pá / 13. leden 2017 v 07:25

Pátek 22. prosince 2017 je vyhlášeno ředitelské volno.