KURZ TVŮRČÍ FOTOGRAFIE

út / 5. duben 2016 v 11:02

KURZ TVŮRČÍ FOTOGRAFIE

Milí fotografové amatéři či profesionálové,

Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň a Karel Pobříslo,dlouholetý profesionální fotograf a lektor fotografických kurzů, pro vás připravili dvouměsíční intenzivní kurz, zaměřený na tvůrčí a hravé pojetí fotografie, nepostrádající nezbytné řemeslné základy tohoto výtvarného oboru.

FOTOGALERIE DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ NENÍ STANOVÁNÍ JAKO STANOVÁNÍ A POMSTA Z LÁSKY 30.3.2016

St / 30. brezen 2016 v 12:25

Fotogalerie divadelního představení Není stanování jako stanování a Pomsta z láskyMilí žáci a vážení rodiče, zde si můžete prohlédnout fotografie z lednového představení literárně-dramatického oboru.

Za fotografie velmi děkujeme panu Petru Kozelkovi.

www.zonerama.com/fotokozelek/Album/1276666

ZÁJEZD DO PRAHY - DIVADLO MINOR, TRNKOVA ZAHRADA

St / 30. brezen 2016 v 12:22

Zájezd ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň do Prahy

( divadlo MINOR,  Malostranská beseda – výstava Trnkova Zahrada2)

•                     10.5.2016  ( odjezd cca 7:30 – návrat cca 17hod zastávka před Kinem Hvězda Kadaň)

•                     cena zájezdu 160,-

•                     S sebou velikou svačinu místo oběda

Veškeré informace u paní učitelky LDO- Lucie Tallerové

POZVÁNÍ NA KONCERT

út / 1. brezen 2016 v 12:30

POZVÁNÍ NA KONCERTVážení rodiče, milí žáci a milovníci klavírní hudby a klavíru, srdečně Vás všechny zveme na koncert klavíristy a skladatele JANA DUŠKA. Koncert se koná JIŽ V PONDĚLÍ 7. BŘEZNA 2016 OD 18:00 V KOSTELE STĚTÍ SV. J. KŘTITELE.
Jan je rodák z Ústí nad Orlicí žijící v Oxfordu. Pojí nás ním společná studijní léta na Konzervatoři v Teplicích. Jan dále studoval skladbu na AMU v Praze. Jan je členem Umělecké besedy a Společnosti Zdeňka Fibicha. Přijďte si ho poslechnout, těšíme se na setkání !Emotikona smile

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE V LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉM OBORU

Pá / 22. leden 2016 v 12:48

GRATULUJEME!

Žákovská divadelní skupina PROTIPÓLY byla se svým představením Pomsta z lásky vybrána k účasti na divadelním festivalu Přemostění v Mostě a bude reprezentovat naši školu na KRAJSKÉM KOLE NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL taktéž v Mostě.
Přejeme hodně úspěchů!

Krajské kolo soutěže MŠMT v literárně-dramatickém oboru se koná 8. a 9. dubna 2016 v ZUŠ v Mostě. Další podrobnosti o organizaci krasjkého kola se dozvíte u vyučující Lucie Tallerové, DiS.

Žákovská divadelní skupina Pod proudem získala za své představení Není stanování jako stanování ve školním kole národní soutěže ZUŠ 1. místo.

Gratulujeme !

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮ

Pá / 22. leden 2016 v 12:36

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮVážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na koncert a představení vítězů letošního 14. ročníku školní soutěže v komorní a čtyřruční hře a vítězů školního kola národní soutěže ZUŠ v literárně-dramatickém a hudebním oboru. Během večera budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předána ocenění všem soutěžícím. Nenechte si ujít tento slavnostní večer s tím nejlepším programem Emotikona smile
Těšíme se na Vás ve čtvrtek 28.LEDNA V PROSTORÁCH ORFEA OD 18:00 !

FOTOGALERIE SOUTĚŽNÍHO KLÁNÍ, 21. 1. 2016

Pá / 22. leden 2016 v 12:33

FOTOGALERIE SOUTĚŽNÍHO KLÁNÍ, 21. 1. 2016

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
Pá / 30. leden 2019 v 11:58

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru se koná ve čtvrtek 9. května 2019 od 18:30 v prostorách Cavern Clubu v KD Střelnice Kadaň.

ŠKOLNÍ PŘEHLÍDKA SLAVÍK A KLEMENTÝNKA 2019
Pá / 27. leden 2019 v 16:33

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019 se konala ve dvou částech. Výtvarnou část tvořila výstava výtvarných děl v prostorách školy, která byla zahájena 18. března 2019. Hudební část tvořila hudební přehlídka komorních vystoupení žáků hudebního oboru, která se konala 17. dubna 2019. Vyhlášení výsledků a ocenění všech účinkujících se konalo 24. dubna 2019.

Pozvánka na III. ročník přehlídky Slavík a Klementýnka
Pá / 15. leden 2019 v 13:49

Školní přehlídka Slavik a Klementýnka již třetím rokem podporuje vzájemnou spolupráci žáků. Co si pro letošní rok připravili, uslyšíte ve středu 17. dubna od 16 hodin v KD Střelnice.