ZÁJEZD DO PRAHY - DIVADLO MINOR, TRNKOVA ZAHRADA

St / 30. brezen 2016 v 12:22

Zájezd ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň do Prahy

( divadlo MINOR,  Malostranská beseda – výstava Trnkova Zahrada2)

•                     10.5.2016  ( odjezd cca 7:30 – návrat cca 17hod zastávka před Kinem Hvězda Kadaň)

•                     cena zájezdu 160,-

•                     S sebou velikou svačinu místo oběda

Veškeré informace u paní učitelky LDO- Lucie Tallerové

POZVÁNÍ NA KONCERT

út / 1. brezen 2016 v 12:30

POZVÁNÍ NA KONCERTVážení rodiče, milí žáci a milovníci klavírní hudby a klavíru, srdečně Vás všechny zveme na koncert klavíristy a skladatele JANA DUŠKA. Koncert se koná JIŽ V PONDĚLÍ 7. BŘEZNA 2016 OD 18:00 V KOSTELE STĚTÍ SV. J. KŘTITELE.
Jan je rodák z Ústí nad Orlicí žijící v Oxfordu. Pojí nás ním společná studijní léta na Konzervatoři v Teplicích. Jan dále studoval skladbu na AMU v Praze. Jan je členem Umělecké besedy a Společnosti Zdeňka Fibicha. Přijďte si ho poslechnout, těšíme se na setkání !Emotikona smile

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE V LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉM OBORU

Pá / 22. leden 2016 v 12:48

GRATULUJEME!

Žákovská divadelní skupina PROTIPÓLY byla se svým představením Pomsta z lásky vybrána k účasti na divadelním festivalu Přemostění v Mostě a bude reprezentovat naši školu na KRAJSKÉM KOLE NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL taktéž v Mostě.
Přejeme hodně úspěchů!

Krajské kolo soutěže MŠMT v literárně-dramatickém oboru se koná 8. a 9. dubna 2016 v ZUŠ v Mostě. Další podrobnosti o organizaci krasjkého kola se dozvíte u vyučující Lucie Tallerové, DiS.

Žákovská divadelní skupina Pod proudem získala za své představení Není stanování jako stanování ve školním kole národní soutěže ZUŠ 1. místo.

Gratulujeme !

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮ

Pá / 22. leden 2016 v 12:36

POZVÁNKA NA KONCERT VÍTĚZŮVážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na koncert a představení vítězů letošního 14. ročníku školní soutěže v komorní a čtyřruční hře a vítězů školního kola národní soutěže ZUŠ v literárně-dramatickém a hudebním oboru. Během večera budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předána ocenění všem soutěžícím. Nenechte si ujít tento slavnostní večer s tím nejlepším programem Emotikona smile
Těšíme se na Vás ve čtvrtek 28.LEDNA V PROSTORÁCH ORFEA OD 18:00 !

FOTOGALERIE SOUTĚŽNÍHO KLÁNÍ, 21. 1. 2016

Pá / 22. leden 2016 v 12:33

FOTOGALERIE SOUTĚŽNÍHO KLÁNÍ, 21. 1. 2016

POZVÁNKA NA ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽÍ

Po / 11. leden 2016 v 12:49

POZVÁNKA NA ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽÍ Vážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na školní kolo NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ, kterou vyhlašuje MŠMT v komorní hře s převahou dechových a smyčcových nástrojů a na 14. ROČNÍK ŠKOLNÍ SOUTĚŽE V KOMORNÍ A ČTYŘRUČNÍ HŘE. Přijďte podpořit soutěžící. Soutěže se konají 21. LEDNA 2016 OD 15:00 NA SÁLE ŠKOLY. Těšíme se.Emotikona smile

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Po / 19. leden 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Po / 9. leden 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Po / 25. leden 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.