ZAHAJOVACÍ KONCERT UČITELŮ

St / 2. říjen 2017 v 21:29

Ve středu 18. 10. 2017 se v kostele Stětí sv. Jana Křtitele konal tradiční ZAHAJOVACÍ KONCERT UČITELŮ. Návštěvníci koncertu si poslechli hudební program, poslechli a podívali se na zajímavá umělecká čísla a prohlédli si dvě výtvarné výstavy. To vše si připravili naši učitelé hudebního, literárně-dramatického, tanečního a výtvarného oboru. Jsme rádi, že jsme mohli opět společně otevřít novou koncertní sezonu a slavnostně tak zahájit i samotný školní rok 2017/2018.

Záznam z koncertu si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ SOCHAŘSKÉHO SYMPOZIA KAMENNÉ TVÁŘE I.

St / 25. září 2017 v 10:57

Ve středu 4. 10. 2017 proběhla slavnostní vernisáž, která završila I. ročník sochařského sympozia Kamenné tváře. Přijďte si prohlédnout kamenné tváře, které vznikly pod rukama našich žákyň výtvarného oboru. Děvčata svá díla sochala v červencovém týdnu 10.-14. 7. v zahradách Františkánského kláštera. Nyní tyto sochařské výtvory zdobí místo v malém areálu u vstupu do školy.

Záznam z vernisáže najdete v přiložené fotogalerii.