ZPESTŘENÍ VÝUKY

I UMĚNÍ JE NĚKDY VĚDA

Pá / 11. brezen 2020 v 20:54

I umění může být někdy trochu věda a v aktuální situaci "věda na doma"

Naši milí "zušáci" nyní máme na tyto a jiné objevy o trochu více času. Pojďme ten prázdný čas, kdy se neuvidíme věnovat právě těmto zajímavostem

ZPESTŘENÍ VÝUKY A VOLNÉHO ČASU

So / 11. brezen 2020 v 16:01

Zrušení výuky od 11. března do odvolání nemusí být smutné ani nuda. Pojďme tento prázdný čas, kdy se neuvidíme věnovat různým zajímavostem. Budeme s vámi sdílet různé dokumenty, hudební ukázky, záznamy koncertů, odkazy na zajímavé činnosti. Budeme rádi když je budete sdílet i vy s námi, zkuste využít "volný" čas pro to, abyste se dozvěděli, co vás zajímá wink

Pokud budete chtít své objevy sdílet, pište na zusks.kadan@seznam.cz, nebo nám je pište na facebookovou stránku školy .

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
So / 19. brezen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
So / 9. brezen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
So / 25. brezen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.