Studium

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ A UČITELŮ

út / 8. brezen 2016 v 12:28

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ A UČITELŮ Vážení rodiče, milí žáci a přátelé, srdečně Vás všechny zveme na tradiční koncert žáků a učitelů naší školy. Připravili jsme si pro Vás zajímavý hudební program z klasických, jazzových i populárních hudebních kusů. Z řad žáků se představí také naši bývalí žáci, nyní studenti Konzervatoře v Teplicích. Přijďte nás podpořit ve středu 16. března do kostela Stětí sv. Jana Křtitele. Koncert žačíná v 18:00. Těšíme se na Vás.

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT

út / 4. únor 2016 v 12:31

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERTVážení rodiče a milí žáci, srdečně Vás zveme na další koncert ze série žákovských koncertů, který se koná 10.2.2016 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.Jako sólisté či jako komorní uskupení se představí žáci hudebního oboru, k poslechu je připravený různorodý program z klasických děl či lidových melodií. Těšíme se na setkání

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ HUDEBNÍHO OBORU

út / 22. leden 2016 v 12:38

V následující fotogalerii jsou k dispozici výsledky 14. ročníku školní soutěže v komorní a čtyřruční hře a školního kola soutěže vyhlašované MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů.

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM GRATULUJEME A POSTUPUJÍCÍM PŘEJEME MNOHO ÚSPĚCHŮ V OKRESNÍM KOLE!

Okresní kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů se koná v pátek 12. února 2016 v ZUŠ T.G.M. Chomutov. Další podrobné informace k organizaci se dozvíte u vyučujícího Vladimíra Batujeva, DiS.

POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ KONCERT

út / 11. leden 2016 v 12:58

POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ KONCERTVážení rodiče a milí žáci srdečně Vás zveme na klavírní koncert, který se koná ve spolupráci s Konzervatoří v Teplicích. Žáci našeho klavírního oddělení a studenti klavírní třídy paní profesorky Mgr. Hany Tölgové Vám zahrají menší i velké kusy z klavírní literatury. Můžete se těšit na části Francouzské svity G dur Johanna Sebastiana Bacha nebo na Fantizii f moll Fryderyka Chopina. Program potěší každého milovníka klavírní hry. Těšíme se na Vás ve středu 20. LEDNA 2016 v KOSTELÍKU STĚTÍ SV. JANA KŘTITELE V 18:00. Emotikona smile

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
út / 14. leden 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 14. leden 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.

POZVÁNKA NA 11. ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
út / 14. leden 2018 v 11:53

Tradiční festival se již po jedenácté koná v neděli 17. června 2018 v prostorách zahrady Františkánského kláštera. Jeho součástí je také umělecký piknik naší školy.