Labutí jezero

So / 8. květen 2017 v 20:41

Letos jsme vyrazili načerpat inspiraci do Národního divadla na klasický baletní titul Labutí jezero. Choreografii pro toto představení vytvořil světoznámý dánský choreograf a tanečník Kenneth Greve a „ušil“ ji přímo na míru baletního souboru. Nejslavnější baletní příběh nezklamal a díky tanci a překrásné hudbě P. I. Čajkovského nás přímo vtáhl do pohádkového světa. Opět si přivážíme z divadla nezapomenutelný umělecký zážitek.

Labutí jezero

Zájezd do Národního divadla - 7. 5. 2017

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
So / 31. květen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
So / 30. květen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
So / 30. květen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley