Talentum r. I / č. 1

Ročník I, číslo 1
Květen 2008

Obsah:

• Strana 1: Několik slov úvodem, Jsme pilotní škola, Historický úspěch tanečního oboru
  • Strana 2: UPSIDE-DOWN day čili DEN NARUBY, 100. výročí narození Karla Havlíčka, Štěpán Rak
  • Strana 3: Rozhovor se Štěpánem Rakem
  • Strana 4: Vojtěch Draganov postupuje do ústředního kola národní soutěže ZUŠ, Hudební nástroje - co o nich víme?, Ladění na sváteční vlnu, Vánoční maratón sboru Favilla
  • Strana 5: Úspěšně přijati na konzervatoř, sProč se bát, když stejně vyjde slunce, Výsledky školního kola soutěže ZUŠ, Úspěšná reprezentace školy v okresních kolech národní soutěže ZUŠ, Ohlédnutí za podzimní vernisáží
  • Strana 6: Výročí hudebních skladatelů, Skladatel Klement Slavický a Kadaň, Jsme pilotní škola
  • Strana 7: Zájezd na Baletománii byl kvůli vyhrocené situaci v Praze zrušen, ale..., Siraex - tanec na konci světa, Krátké zamyšlení nad současným tanečníkem
  • Strana 8: Zápis žáků, Na co se můžete ještě těšit?

VYSVĚDČENÍ a ŘEDITELSKÉ VOLNO
Ne / 19. květen 2020 v 08:42

na pondělí a úterý 29. a 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno. V těchto dnech budeme pomalu chystat učebny nehudebních oborů (taneční, výtvarný a literárně-dramatický) k přestěhování do nové budovy v ulici Dvořákova č.p.722. Vysvědčení vydáváme od pondělí 22. června do pátku 26. června 2020.

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny a budeme se těšit na další společný školní rok. Od úterý 2. září 2020 startujeme. Hudebníci ve Františkánském klášteře a výtvarníci, tanečníci a dramaťáci snad již v nové budově v ulici Dvořákova č.p. 722. O podrobnostech startu nového školního roku vás budeme informovat na emaily po polovině srpna 2020.

Užívejte volné dny a buďte fit!

Těšíme se na vás po prázninách, vaše ZUŠ smiley

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Ne / 9. květen 2020 v 08:39

Vážení rodiče a milí zájemci o umělecké vzdělávání, zápis a přijímací řízení do nového školního roku bude probíhat od 1. do 11. září 2020 v sídle školy. Prozatím si můžete vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku (www.izus.cz). Více informací o volných místech v jednotlivých uměleckých oborech a odkaz na přihlášku najdete v příspěvku.

ČTVERYLKA
Ne / 25. květen 2020 v 12:08

Kurz uměleckých předpokladů ČTVERYLKA  se již do konce školního roku 2019/2020 neobnoví.