ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENÍ ŠKOLY

út / 20. listopad 2018 v 14:48

Vážení rodiče,
 od ledna 2019 bude naše základní umělecká škola pro větší bezpečnost žáků uzamčena. Přístup do školy bude umožněn skrze čip, který otevře hlavní vchod do školy. Návštěvy budou zvonit.
Žákům bude čip poskytnut za částku 50,- na celou dobu studia.
Dále Vám ke zvýšené pozornosti o bezpečnost žáků nabízíme možnost zasílání SMS s potvrzením příchodu žáka do budovy školy a odchodu žáka z budovy školy. Tato služba je zpoplatněna 100,- na kalendářní rok.
Služby budou zprovozněny od 3. ledna 2019.
Žádáme Vás tedy o aktivní spolupráci s Vašimi vyučujícími, kterým je potřeba do 30. listopadu nahlásit zájem či nezájem o službu zasílání SMS  a udat konkrétní telefonní číslo a do 10. prosince uhradit poplatky.
Částku za čip vybírá Váš třídní učitel (učitel hry na nástroj, zpěvu nebo výtvarného, tanečního a literárně-dramatického oboru). V případě, že Vaše dítě studuje vícero studijních zaměření a uměleckých oborů částku uhradíte pouze jednomu, Vámi zvolenému učiteli. V případě, že u nás studují sourozenci a Vy je doprovázíte a vyzvedáváte s železnou pravidelností, předpokládáme, že budete čip obsluhovat právě Vy, rodiče. Postačí Vám tedy pro všechny jeden čip. V případě dotazů se obraťte na své vyučující nebo ředitelku školy.

Věříme, že tuto změnu zvládneme zrealizovat ke spokojenosti všech a pro bezpečnost Vašich dětí, našich žáků.

Předem Vám velmi děkujeme za aktivní spolupráci.

POZVÁNKA NA KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU
út / 12. listopad 2019 v 06:34

Koncert absolventů se koná ve středu 12. června od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

POZVÁNKA NA 12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
út / 12. listopad 2019 v 06:44

Festival jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se koná v neděli 16. června 2019 od 14:00. Festival je doplněn hudebními vystoupeními žáků hudebního oboru naší školy a završí jej v 19:00 koncert zpěváka Martina Chodůra. Vstup na festival je volný, vstupné na koncert Martina Chodůra činí 120,- (lístky a více informací KZ Kadaň)

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
út / 12. listopad 2019 v 06:50

Zápis do nového školního roku 2019/2020 se koná v týdnu od pondělí 17. do pátku 21. června. Přijďte za námi do naší základní umělecké školy, budeme tu pro Vás vždy od 14:00 do 17:00.