PŘEDSTAVENÍ HARRY POTTER

út / 3. prosinec 2019 v 09:31

srdečně vás zveme na představení literárně-dramatického oboru žáků 5. a 6. ročníku HARRY POTTER. Hra je vedena pod taktovkou paní učitelky Terezy Bergmanové. Autorem scénáře je žák Jan Točík. Představení se koná v pondělí 16. prosince od 16:30 hodin v prostorách KZ ORFEUM. Příjďte se nechat vtáhnout do světa kouzel.

Těšíme se na vás.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
út / 31. prosinec 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
út / 30. prosinec 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
út / 30. prosinec 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley