ZNOVUOTEVŘENÍ ŠKOLY

Po / 6. květen 2020 v 20:41

Vážení rodiče, sdělujeme vám zásadní informace týkající se znovuspuštění výuky v ZUŠ.

SPOLEČNÁ PRAVIDLA K NÁVRATU DO ZUŠ JSOU NÁSLEDUJÍCÍ: odevzdání podepsaného čestného prohlášení a seznámení se s hygienickými a organizačními pravidly aktuálního mimořádného provozu ZUŠ při nástupu do školy (dokument přiložený pod textem); povinnost nosit roušku cestou do školy, ve společných prostorách a ve třídách, pokud ji společná, kontaktní aktivita bude vyžadovat; pravidelné a správné mytí a dezinfekce rukou (veškeré prostředky jsou přístupné na toaletách, v umývárnách a v každé učebně); do školy vstupují pouze zaměstnanci a žáci (učitel si žáka převezme u hlavního vchodu).

Dle harmonogramu (příložený dokument pod textem) bude výuka spouštěna postupně po dvou týdnech od 11. do 25. května 2020.

11. 5.  začíná výuka pro individuální výuku v hudebním oboru (hra na nástroj, sólový zpěv, výuka ve skupině dvou žáků (zpravidla přípravných ročníků)probíhá individuálně na 25 minut 1x týdně či na 45 minut 1x za 14 dní). Výuka ostatních oborů dále probíhá dálkovou formou. Výuka kolektivních předmetů hudebního oboru (hudební nauka, sbor, orchestr....) je zapojena do individuální výuky hry na nástroj či sólového zpěvu.

25. 5. začíná výuka pro výtvarný, taneční a literárně-dramatický obor a to v počtu, který odpovídá prostorovým možnostem dané třídy (dodržení 2metrového odstupu). VÝTVARNÝ OBOR MAX. 5 ŽÁKŮ, LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR MAX. 4 ŽÁCI, TANEČNÍ OBOR MAX. 6 ŽÁKŮ NA JEDNU STUDIJNÍ SKUPINU. Početné skupiny budou tedy rozděleny na méně početné, výuka se dle skupin zkrátí, nebo budou žáci docházet 1x za 14 dní. Presenční výuka je stále kombinována s dálkovou formou. Podrobné informace ke každému oboru budou zasílat třídní vyučující, kteří se s vámi samozřejmě předem domluví.

Od 25. 5. je možné si domlouvat konzultaci ke kolektivním předmětům hudebního oboru (hudební nauka, orchestr, sbor, soubory atd....) Tyto předměty, jak již bylo zmíněno výše, jsou zapojeny do individuální výuky hry na nástroj či sólového zpěvu. Jejich pravidelná hromadná výuka presenční formou z důvodů nevyhovujících prostorových podmínek není možná. Výuka hudební nauky pokračuje dálkovou formou.

INDIVIDUÁLNÍ A KOLEKTIVNÍ VÝUKA V ODLOUČENÉM PRACOVIŠTI V ZŠ A MŠ VILÉMOV SE SPOŠTÍ OD PONDĚLÍ 25. 5. 2020.

Pokud se s ohledem na rizikovou skupinu, či jiných osobních důvodů nemůžete či nechcete účastnit presenční výuky v ZUŠ automaticky plníte do konce školního roku dálkovou formu výuky. V případě, že za těchto podmínek nechcete poslední dva měsíce pokračovat ve výuce, je možné se odhlásit. Prosíme vás, odhlášku zašlete emailem (zusks.kadan@seznam.cz) nebo nám ji sdělte vyplněním dotazníku, který vám byl zaslán na emailovou adresu. Odkaz na dotazník je zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH7xTRYBCifXe9tXBWvZ_MekeDe03IW4yFwOjWWmXEhwONfg/viewform?usp=sf_link

V případě, že jste byli či stále jste s formou dálkové výuky nespokojeni, či případně z naší strany neprobíhala tak, jak měla (jak jsme avizovali zde na našich webových stránkách) sdělte mi to. Prosím vás, v tomto případě předem zavolejte (raději na mobilní číslo 776297892) a domluvíme si schůzku, abychom vše mohli společně probrat. Pokud se prokáže, že z naší strany nebyla dálková výuka poskytována, školné vám za tuto dobu bude samozřejmě vráceno.

Vážení rodiče, předem vám děkujeme za trpělivost při znovuotevření školy a za otevřenost ve zpětné vazbě na proběhlé 2 měsíce.

Přejeme vám a hlavně dětem, ať závěr tohoto školního roku úspěšně zvládnete.

Buďte fit!

S pozdravem za celý tým zaměstnanců

Jitka Stasinka Slivoňová, ředitelka školy

PS: Jsem vám k dispozici na mobilním čísle 776297892