ORGANIZACE DÁLKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

So / 5. říjen 2020 v 18:04

Vážení rodiče,

máme pro vás podrobnější informace, jak bude probíhat dálkové vzdělávání po dobu od 5. do 18. 10. 2020. Víme, že nejste s touto formou vzdělávání spokojeni, ani my ji nevidíme, jako dlouhodobě vhodnou, ale pod nařízením KHS ÚK jsme k tomuto způsobu vzdělávání nuceni. Věříme, že se vzájemnou podporou nám následujících 14 dní rychle uteče a dálkovou výuku zvládneme bez obtíží. Těšíme se, až se opět sejdeme v ZUŠ.

Pokud budete potřebovat s přechodem na dálkovou výuku pomoct, obraťte se na nás.

Další podrobnosti o způsobu dálkové výuky vám zodpoví váš vyučující.

Výuka v hudebním oboru

Hra na nástroj, zpěv = on-line hodiny přes videohovory WhatsApp, ZOOM, telefonické konzultace

Hudební nauka, varhanní seminář a hudebně-historický seminář = on-line výuka přes videohovor ZOOM, výuková videa se zadaným procvičováním, on-line třída Google Classroom

Orchestr, sbor, komorní hra, souborová hra = on-line výuka jednotlivých nástrojových sekcí přes videohovor ZOOM, on-line třída Google Classroom

Výuka ve výtvarném oboru

- WhatssApp skupiny, on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, emailová komunikace

Výuka v tanečním oboru

- on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, emailová komunikace

Literárně-dramatický obor

- on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, on-line třída Google Classroom, emailová komunikace

Součástí dálkové formy výuky jsou různorodé úkoly k procvičení a samostatné práci. Splněná cvičení není nutné po dobu dálkového vzdělávání fotit a zasílat vyučujícím. Žáci si je po otevření školy donesou do hodin presenční výuky.

Výuka v přípravném studiu (žáci ve věku  5-6 let) ve všech oborech probíhá formou WhatssAppových skupin či emailové komunikace, kam bude vyučující zasílat drobná procvičení, či videolekce. U těch nejmenších nevolíme přímou on-line výuku přes videohovor.

Děkujeme, že zůstáváte s námiheart

Vaše ZUŠ

PROVOZ ZUŠ OD 12. 10. 2020 - NOVÁ OPATŘENÍ VLÁDY ČR
So / 9. říjen 2020 v 09:15

Od pondělí 12. 10. 2020 probíhá individuální výuka prezenčně v ZUŠ, zbylá kolektivní výuka je stále dálkově. Na den 26. a 27. 10.  2020 je vyhlášeno volno, žáci mají tedy celý týden 26. - 30. 10. 2020 volno. Více informací v příspěvku.

ORGANIZACE DÁLKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
So / 5. říjen 2020 v 18:04

Vážení rodiče, máme pro vás podrobnější informace, jak bude probíhat dálkové vzdělávání po dobu od 5. do 18. 10. 2020. Víme, že nejste s touto formou vzdělávání spokojeni, ani my ji nevidíme, jako dlouhodobě vhodnou, ale pod nařízením KHS ÚK jsme k tomuto způsobu vzdělávání nuceni. Věříme, že se vzájemnou podporou nám následujících 14 dní rychle uteče a dálkovou výuku zvládneme bez obtíží. Těšíme se, až se opět sejdeme v ZUŠ.

CHCEME UČIT
So / 2. říjen 2020 v 13:04

„Základní umělecké školy jsou od 5. října uzavřeny. Chápeme nutnost opatření a uděláme vše pro to, abychom mohli být s žáky alespoň distanční formou. Věříme však, že bychom dokázali vyučovat bez rizika přenosu nákazy i prezenčně. Jako jiné typy škol jsme i my investovali nemalé prostředky do ochranných prostředků. Těšíme se, až naši školu žáci opět navštíví osobně.“