OKOUZLENI KLAVÍREM

út / 10. květen 2016 v 22:08

"Základní umělecká škola Litoměřice Vás srdečně zve na II.ročník nesoutěžního festivalu Okouzleni klavírem žáků ZUŠ Ústeckého kraje, který proběhne 21. května 2016 v secesním sále Kulturního domu v Terezíně.

Kromě 5 klavírních koncertů v průběhu celého dne, je pro účastníky festivalu připraven bohatý doprovodný program:
- varhanní dílna v kostele Vzkříšení Páně, kde si žáci poslechnou a vyzkoušejí hru na vynikajících, nově zrekonstruovaných varhanách z 19. století v kostele Vzkříšení Páně.
- výtvarná dílna v Jízdárně, kdy každý se účastník zapojí do tvorby kolektivního uměleckého díla spojeného s překvapením.
- dramatická dílna nabízí zábavnou aktivitu pro děti všech věkových kategorii s LDO ZUŠ Litoměřice.
- vstup do podzemních chodeb města Terezín - podzemí terezínské pevnosti skrývá síť zajímavých podzemních chodeb.
Přijďte si poslechnout a podpořit naše mladé klavíristy a strávit tak příjemný den!"

My pozvání přijali. Těšíme se, že budeme okouzleni a že i naši klavíristé okouzlí :-)

Termíny školních akcí - hra na klavír
út / 23. květen 2018 v 20:07

Milí rodiče,

pro přehled si pročtěte termíny školních akcí. Týká se převážně žáků klavírního oddělení.

Slavnostní vyhodnocení školní přehlídky - 1. část
út / 13. květen 2018 v 13:12

První část slavnostního vyhodnocení školní přehlídky "Slavík a Klementýnka" proběhne ve středu 18. dubna 2018 od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Pozvánka na koncert žáků klavírního oddělení
út / 11. květen 2018 v 22:06

Koncert žáků klavírního oddělení, 15. května 2018  v 18:00 v hudebním koutku.