OKOUZLENI KLAVÍREM

út / 10. květen 2016 v 22:08

"Základní umělecká škola Litoměřice Vás srdečně zve na II.ročník nesoutěžního festivalu Okouzleni klavírem žáků ZUŠ Ústeckého kraje, který proběhne 21. května 2016 v secesním sále Kulturního domu v Terezíně.

Kromě 5 klavírních koncertů v průběhu celého dne, je pro účastníky festivalu připraven bohatý doprovodný program:
- varhanní dílna v kostele Vzkříšení Páně, kde si žáci poslechnou a vyzkoušejí hru na vynikajících, nově zrekonstruovaných varhanách z 19. století v kostele Vzkříšení Páně.
- výtvarná dílna v Jízdárně, kdy každý se účastník zapojí do tvorby kolektivního uměleckého díla spojeného s překvapením.
- dramatická dílna nabízí zábavnou aktivitu pro děti všech věkových kategorii s LDO ZUŠ Litoměřice.
- vstup do podzemních chodeb města Terezín - podzemí terezínské pevnosti skrývá síť zajímavých podzemních chodeb.
Přijďte si poslechnout a podpořit naše mladé klavíristy a strávit tak příjemný den!"

My pozvání přijali. Těšíme se, že budeme okouzleni a že i naši klavíristé okouzlí :-)

ZAHAJOVACÍ KONCERT UČITELŮ
út / 8. květen 2018 v 11:30

Zahajovací koncert učitelů se koná ve středu 17. října od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

VERNISÁŽ NÁVRATY DO KRAJINY
út / 2. květen 2018 v 11:24

Vernisáž v rámci letního kurzu výtvarného plenéru se koná v pátek 5. října 2018 od 17:00 v prostorách školy.

VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ
út / 18. květen 2018 v 11:21

Od 16. ŘÍJNA 2018 připravujeme VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ. Kurz bude probíhat vždy v úterý v prostorách školy a povede ho paní Mgr. Václava Štěpánová.