OKOUZLENI KLAVÍREM

út / 10. květen 2016 v 22:08

"Základní umělecká škola Litoměřice Vás srdečně zve na II.ročník nesoutěžního festivalu Okouzleni klavírem žáků ZUŠ Ústeckého kraje, který proběhne 21. května 2016 v secesním sále Kulturního domu v Terezíně.

Kromě 5 klavírních koncertů v průběhu celého dne, je pro účastníky festivalu připraven bohatý doprovodný program:
- varhanní dílna v kostele Vzkříšení Páně, kde si žáci poslechnou a vyzkoušejí hru na vynikajících, nově zrekonstruovaných varhanách z 19. století v kostele Vzkříšení Páně.
- výtvarná dílna v Jízdárně, kdy každý se účastník zapojí do tvorby kolektivního uměleckého díla spojeného s překvapením.
- dramatická dílna nabízí zábavnou aktivitu pro děti všech věkových kategorii s LDO ZUŠ Litoměřice.
- vstup do podzemních chodeb města Terezín - podzemí terezínské pevnosti skrývá síť zajímavých podzemních chodeb.
Přijďte si poslechnout a podpořit naše mladé klavíristy a strávit tak příjemný den!"

My pozvání přijali. Těšíme se, že budeme okouzleni a že i naši klavíristé okouzlí :-)

POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI III. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ "MLADÍ MLADÝM"
út / 11. květen 2018 v 13:55

Koncerty se konají v pondělí 16. července, úterý 17. července vždy od 18:00 v kostelíku Stětí sv. Jana Křtitele. Vstupné je dobrovolné.

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU
út / 14. květen 2018 v 11:35

Představení se koná v pondělí 18. června od 17:00 v KZ Orfeum.

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 14. květen 2018 v 11:42

Představení se koná ve čtvrtek 21. června od 16:00 v prostorách školy.